Udane zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego

Udane zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego

Każdy chce uwiecznić ważne dni w swoim życiu, a odrobina kreatywności umożliwi nam jeszcze bardziej wyjątkową oprawę cennych wspomnień!


Dzieci mają starannie uczesane włosy, spakowane tornistry, a ich strój galowy olśniewa czystością (dzięki kapsułkom Ariel 3-w-1), które wykonały całą, ciężka pracę i skutecznie usunęły zabrudzenia) – a poza tym dzieci są podekscytowane na myśl o spotkaniu z nowym nauczycielem, jak również kolegami! Z pewnością chcesz uwiecznić ten dzień, a uchwycenie roześmianych dziecięcych buzi w szkolnym progu jest absolutnie obowiązkowe, chociaż istnieje również wiele innych kreatywnych sposobów na udane ujęcia naszych milusińskich:

1.Postaw na naturalność

Każdy uwielbia pozować do zdjęć, ale postaraj się także sfotografować moment, w którym dzieci przekraczają szkolny próg. Zrób zdjęcie, gdy stoją w parach i rozmawiają z kolegami, sznurują buty, śmieją się, dokazują czy biegają po kałużach. Gdy dotrzecie już do szkoły, spróbuj uchwycić moment serdecznego powitania, które zgotowali Twoim dzieciom szkolni koledzy. 

2.Zrób zdjęcie ulubionych miejsca dzieci

Każde dziecko ma swoje ulubione zajęcia, zainteresowania lub książkę, dlatego też, warto je sfotografować. Jeżeli jesteś mamą małego mola książkowego, zrób mu zdjęcie w otoczeniu książek. Jeżeli natomiast w domu rośnie Ci mały naukowiec, do zdjęcia przygotuj gogle laboratoryjne oraz kilka próbówek. Gdy natomiast Twoje dzieci pragną zostać gwiazdami sportu, zrób im zdjęcie w stroju do WF-u, najlepiej z piłką, którą trzymają pod pachą. 

3.Wykaż się kreatywnością, czyli pomysły na ozdobienie ramki do zdjęć

Kup ramkę do zdjęć i wspólnie z dziećmi udekorujcie ją przy wykorzystaniu dowolnej techniki. Zaangażuj dzieci w ulubione zajęcia, które są związane ze szkołą oraz te, które się z nią kojarzą, a następnie zrób zdjęcie dzieci i dołącz je do Waszej galerii prac!

4.Przed i po

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Zrób dzieciom zdjęcie rano zanim jeszcze pójdą do szkoły – w czystych i pachnących ubraniach, z wpuszczoną w spodnie koszulą, podciągniętymi skarpetkami, uczesanymi włosami oraz czystymi zębami. Następnie dla porównania zrób zdjęcie, kiedy po zajęciach w szkole wrócą do domu – w ubraniach poplamionych farbą i delikatnie pogniecionych po pierwszym dniu zabawy! Twój uśmiech nie zniknie z twarzy, gdy wrzucisz zabrudzone ubrania do pralki, a pewność że plamy znikną zyskasz, dzięki pocieraniu plam z farby przy pomocy specjalnej nakrętki, którą posiada płyn do prania Ariel Original. Nakrętka do pocierania plam skutecznie pomoże Ci pozbyć się plam z farby!

5.Potraktuj to, jak dobrą zabawę!

Nie tylko Twoje dzieci są podekscytowane na myśl o powrocie do szkoły po wakacjach! Spróbuj wykonać serię zdjęć w zabawnych ujęciach, które wyrażą, Twoje emocje w tym specjalnym dniu – w którym możesz cieszyć się wyjątkową czystością! Poproś dzieci, aby stworzyły zabawne tło do szkolnego zdjęcia. Jeżeli lubisz czasami powariować z dziećmi, to z pewnością niektóre ujęcia rozśmieszą Cię do łez!

6.Zachęć pozostałych członków rodziny do wzięcia udziału we wspólnej zabawie

Wysłanie dzieci do szkoły po wakacjach może być emocjonalnym przeżyciem, dlatego zdecydowanie warto uwiecznić ten dzień. Jeżeli wspólnie z partnerem odprowadzicie dzieci do szkoły, koniecznie zrób zdjęcie, gdy całujecie je na pożegnanie. Jeżeli Tobie przypadnie w udziale odprowadzanie dzieci do szkoły, poproś inną mamę, aby zrobiła Wam wspólne zdjęcie. Takie zdjęcia to bardzo wzruszająca pamiątka. 

Czy udało Ci się uchwycić na zdjęciu swoje dzieci w drodze na rozpoczęcie roku szkolnego w zabawnej lub niezwykłej pozie? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami korzystając z funkcji komentarza znajdującego się poniżej.

Więcej porad, dzięki którym ubrania Twojego dziecka będą olśniewały czystością, zarówno podczas lekcji plastyki, czy też WF-u, znajdziesz na  stronie Ariel.

 

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dobry aparat to ważny element w robieniu dobrych zdjęć ;) Polecam rozejrzeć się za czyś odpowiednim w naszej apce zakupowej https://mzakupy.com/, bo roi się tam od przecen i promocji <3

  • Zgłoś
JOWITA

JOWITA

Zgłoszone

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny moment zarówno dla dzieci jak i rodziców. Uwiecznianie takich chwil to dobry sposób na wspólną zabawę oraz sprawdzona metoda na spojenie rodziny.

  • Zgłoś

wiola1

Zgłoszone

ariel to najlepsza marka środków piorących

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej