Szczyt Pewności #JAKDZIEWCZYNA

Szczyt Pewności #JAKDZIEWCZYNA

Skorzystaj z rad najlepszych nauczycieli pewności siebie. Zainspiruj się przykładami młodych dziewczyn z całego świata.


7 lipca 2015 roku w 10 miastach na całym świecie rozpoczęły się konferencje w ramach organizowanego przez Always Szczytu Pewności #JAKDZIEWCZYNA. Podczas spotkań ogłosiliśmy start Programu Edukacji Pewności Siebie Always, tworzonego we współpracy z TED i najlepszymi nauczycielami pewności siebie. W wydarzeniu wzięli udział liderzy opinii, nauczyciele i młode dziewczęta, które inspirowały nas swoimi historiami.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Dołącz do nas na kanale YouTube i zobacz te fascynujące wystąpienia.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej