Świętujemy #wmatkachsiła

Świętujemy #wmatkachsiła

Macierzyństwo zapiera dech w piersiach. Jest to bardzo emocjonujące doświadczenie i choć jest też bardzo wymagające, to przynosi niewiarygodnie dużą satysfakcję. Towarzyszy mu piękno, radość, łzy, bałagan, ale zawsze jest też czas na czytanie bajki na dobranoc, na spakowanie drugiego śniadania do szkoły i ucałowanie zadrapanego kolana, aby mniej bolało.


Tutaj na EverydayMe, wiemy co to znaczy być matką. Wiemy co to nieprzespane noce, zamartwianie się, ból serca, radość i ulga. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ogromnej siły wymaga macierzyństwo i rozumiemy wyzwania współczesnych matek. W ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat, macierzyństwo bardzo się zmieniło. Współczesne matki często balansują na krawędzi, aby stawić czoła dość skomplikowanej rzeczywistości. I mimo wszelkich trudności doskonale sobie radzą. Matki są nie tylko kucharkami, pielęgniarkami i sprzątaczkami, ale także powiernikami tajemnic, przyjaciółkami do zabawy, wspólniczkami, bohaterkami i nauczycielkami. Są niezwykle odważne, bezinteresowne i odporne – uczą się jak stopniowo pozwalać dzieciom osiągać niezależność, aby ostatecznie wyrosły na silnych ludzi.

Bycie matką wymaga wiele siły, ale i wsparcia. A zespół EverydayMe jest dumny, że może być częścią grupy wsparcia i może doradzać Wam jak radzić sobie z tymi mniejszymi zadaniami, które wypełniają Wasz codzienny grafik, ale i po prostu ułatwić sobie życie codzienne. Pomagając mamom, odkrywamy ich mocne strony i dostrzegamy, że to co robią wymaga niezwykłej siły i odwagi. Właśnie dlatego warto o tym wspomnieć przy okazji Dnia Matki. 

Musimy także podkreślić, że każda matka jest inna i każda ma swoją własną historię. Mamy są młodsze i starsze, są te samotne i te, którym udało się zajść w ciążę po wygranej walce z niepłodnością, są też matki adopcyjne, zastępcze, macochy i babcie, ale są także mamy w ciąży, dla których podróż do macierzyństwa nie należy do najprostszych. Mimo tej odmienności, wszystkie matki mają ze sobą coś wspólnego. Jest to bezwarunkowa miłość do swoich dzieci i bezgraniczne oddanie dzieciom. I właśnie to oddanie oraz siła, która mu towarzyszy to wartości, które chcemy uhonorować w Dniu Matki. 

Mając to wszystko na uwadze, stworzyliśmy quiz, który pokaże co sprawia, że jesteś silna. Rozwiąż quiz, aby otrzymać szansę na wygranie paczki przydatnych produktów Twoich ulubionych marek. Następnie udostępnij ten quiz wśród innych silnych kobiet, które znasz! 

Chcielibyśmy wiedzieć, co sprawia, że matka jest silna. Dlatego zostaw swój komentarz i podziel się tym z kobietami, które miały wpływ na Twoje życie. Dołącz do nas w tym szczególnym Dniu Matki i świętuj z nami dzień najsilniejszych kobiet na świecie. #wmatkachsiła

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.