Ściągawka na powrót do szkoły

Ściągawka na powrót do szkoły

Odwozisz dzieci do szkoły?


Oto w jaki sposób możesz poprawić formę swojego samochodu i zwiększyć swoje szanse na nagrodę dla „Mamy Roku”

Wczesne godziny ranne i zaspane, marudne dzieci to koszmarne połączenie dla każdego rodzica, który podejmuje się zawiezienia ich do szkoły. Ale to nie musi Ci popsuć całego ranka – kilka prostych zmian może przekształcić ten koszmar w podróż marzeń.

Zadbaj o przejażdżkę
Przyjazd do szkoły brudnym samochodem to dla każdego dziecka towarzyskie samobójstwo. Nie narażaj na taki wstrząs swoich podatnych na wpływy małych pasażerów – szybko posprzątaj w swoim samochodzie i powyrzucaj śmieci, zanim zdecydujesz się podwozić dzieci do szkoły. To szybkie, łatwe i pozwoli dzieciom jeździć do szkoły bez przyciągania niechcianej uwagi.

Ambi Pur Crystal Gel
Ambi Pur Crystal Gel
(559)

AmbiPur Crystal Gel neutralizuje nieprzyjemne zapachy aż do 3-4 tygodni.

Odkryj teraz!

Odśwież powietrze, żeby ożywić dzieciaki
Wszyscy rodzice wiedzą, że obudzenie dzieci do szkoły, zwłaszcza na początku roku szkolnego, wymaga nadludzkich wysiłków. I chociaż walczą, by nie zasnąć, gdy się ubierają i jedzą śniadanie, często w drodze do szkoły odpływają z powrotem w krainę snu, ukołysani monotonią jazdy i dusznym, stęchłym zapachem wnętrza samochodu. Wypróbuj jeden z zapachów Ambi Pur, żeby wyeliminować wszelkie zatęchłe, nieprzyjemne wonie, które mogą się tam utrzymywać, i zastąp je lekkim, świeżym zapachem. To sprawi, że droga do szkoły będzie o wiele przyjemniejsza dla wszystkich osób w samochodzie. A jeśli wnętrze samochodu pachnie stęchlizną, spryskaj siedzenia odświeżaczem do tkanin Ambi Pur – usunie z tkanin wszelkie nieprzyjemne zapachy i pozostawi w ich miejsce lekką, świeżą woń.

Włącz muzykę
Wiezienie na tylnym siedzeniu kilkorga sprzeczających się dzieci może każdego rodzica doprowadzić do szaleństwa, więc dlaczego by nie zająć ich jakąś muzyką? I właśnie tutaj najważniejszy jest kompromis – musisz dostosować się do życzeń swoich pasażerów i uwzględnić ich muzyczne gusta. A to oznacza, że nie będzie żadnego oldschoolowego rocka czy piosenek pop z lat 80., ale za to znacznie większa dawka Miley Cyrus i One Direction, niż myślałaś, że jesteś w stanie znieść. Ale zanim stwierdzisz: „Mój samochód, moja muzyka”, pomyśl, czy nie lepiej posłuchać przesłodzonej muzyki pop, czy kakofonii wrzasków i krzyków? Sama zdecyduj.

Czas chwycić za kierownicę i podwieźć dzieciaki, a te proste wskazówki sprowadzą Cię na właściwy tor!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora