Rodzinne dbanie o zęby

Mój dwuletni synek uwielbia mycie zębów. Codziennie rano i wieczorem przybiega do mnie ze szczoteczką w dłoni i domaga się pasty. Jak to zrobiłam? To mój sekret. Chcecie go poznać, koniecznie obejrzyjcie ten film

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Sawko

Zgłoszone

U mnie dobrą tradycją jest wspólne mycie zębów z dzieckiem :)

  • Zgłoś

świetny teks i porada :)

  • Zgłoś
Adkal

Adkal

Zgłoszone

My mamy kolorową klepsydrę w kształcie klauna, piasek przesypuje się w niej 3 minuty. Wystarczy powiedzieć, że klaun jest smutny i mój syn od razu biegnie myć ząbki, nawet kilkanaście razy dziennie.

  • Zgłoś

Pasta to nie wszystko - ważna jest też odpowiednia szczoteczka. Najlepiej elektryczna lub soniczna, bo takie dają najlepsze rezultaty :) Poszukajcie swoich nowych szczoteczek w promocji na https://mzakupy.com/ <3

  • Zgłoś

Kermo

Zgłoszone

Od samego początku myłam zęby przy córci i z nią! I nie ma problemu z myciem ich 3 razy dziennie:) Sprawia jej to przyjemność:)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora