Pomysły na spędzanie wolnego czasu

Pomysły na spędzanie wolnego czasu

Kiedy aura coraz dobitniej daje nam znać, że lato się skończyło, a dni stają się krótsze, pomysły na popołudnie lub weekend w rodzinnym gronie często się wyczerpują. Sfrustrowani szarością za oknem, wybieramy spędzanie wolnego czasu przed telewizorem lub komputerem, a to nie jest najlepszy sposób na budowanie dobrych relacji z najbliższymi. Jesień i zima nie dają nam już tylu możliwości co lato - pikniki i wycieczki rowerowe nie wchodzą w grę - ale to nie znaczy, że nie można fantastycznie spędzić czasu z rodziną! Poznaj nasze pomysły na spędzanie wolnego czasu!


Bądź turystą we własnym mieście

Chociaż ze zwiedzaniem kojarzą nam się przede wszystkim wakacyjne wyjazdy, nikt nie powiedział, że turystą nie można być we własnym mieście. Muzea w większych miastach przechodzą w ostatnich latach swój renesans. Coraz bardziej interaktywne, nastawione na odwiedzających w różnym wieku, z częstymi wystawami czasowymi - naprawdę mogą Was zaskoczyć! Dzieci z pewnością nie będą się nudzić, bo coraz częściej przygotowywana jest dla nich specjalna oferta edukacyjna - połączenie poznawania świata ze świetną zabawą.

Sport nie tylko na świeżym powietrzu

Wprawdzie uprawianie sportu na świeżym powietrzu, kiedy za oknami jest pochmurno i deszczowo, nie każdemu przypadnie do gustu, ale to nie znaczy, że nie możemy być aktywni. I to we wspólnym, rodzinnym gronie. Co powiecie na spędzanie wolnego czasu na rodzinnej nauce gry w tenisa? Kluby dysponujące krytymi kortami to już standard, więc jesienna słota nie jest przeszkodą. Doświadczony trener z łatwością poradzi sobie z ćwiczeniem rodziców i dzieci jednocześnie. Po pewnym czasie będziecie mieli wspólną rodzinną pasję. Jeżeli rakieta i żółte piłeczki do Was nie przemawiają to nic. Czemu nie sprawdzić się chociażby na ściance wspinaczkowej?

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

W domu nie musi być nudno

Dokładnie tak! Telewizyjne seriale i gry komputerowe to nie wszystko. Może warto pokazać dzieciakom jak spędzaliśmy czas w erze kiedy komputery stały tylko w siedzibie NASA, a w telewizji było mniej kanałów? Malowanie? Papierowe wycinanki? Pewnie myślicie, że dla współczesnych małolatów to straszna nuda. Powinniście się liczyć ze sporym zaskoczeniem. To co dla nas było codzienną zabawą, dzisiaj może być ekscytującą odmianą. Dzieci lubią nowości. Dla tych, które przyzwyczajone są do ekranów i monitorów, czymś nowym może być to... co kiedyś było zupełnie zwyczajne!

Jak spędzasz pochmurne jesienne dni ze swoją rodziną? Podziel się swoim doświadczeniem! Czy uważasz, że ten artykuł jest pomocny lub interesujący? Kliknij na ikonkę „lubię to” Jeśli podoba Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim z innymi!

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.