Pomysł na spędzenie wolnego czasu: klub filmowy

Pomysł na spędzenie wolnego czasu: klub filmowy

Zabawny, tani i łatwy do zorganizowania klub filmowy to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi.


Kluby książki i kółka krawieckie to w dzisiejszych czasach bardzo popularny sposób na wspólne aktywne spędzanie wolnego czasu, które Cię nie zrujnuje. Ale wieczór możesz także spędzić w domu ze świetnym filmem na DVD. Podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Zakładanie klubu filmowego
Dowiedz się, jakie filmy na DVD mają Twoi przyjaciele i kto ma dostęp do abonamentu umożliwiającego pobieranie filmów, a następnie zorganizuj własny klub filmowy (zobacz nasz link „Podaj dalej” poniżej).

Podobnie jak w klubie książki, zdecydujcie, kto wybierze następny film, a później ta osoba wystąpi w roli gospodarza wieczoru – może nawet zbierze trochę informacji, żeby przygotować wstęp – np. dowie się więcej na temat danej historii i sprawdzi, czy została oparta na faktach.

Wciągnij dzieci do zabawy
O tej porze roku, gdy zwykle jest zimno i mokro, możesz zorganizować sobotni poranny klub filmowy dla dzieci i ich przyjaciół. Poproś dzieci, żeby zrobiły bilety dla wszystkich i podgrzej popcorn (jest łatwy do przyrządzenia i tani).

Domowe przyjęcia
Zaproś przyjaciół i poproś, żeby każdy przyniósł jakąś przekąskę lub napój zainspirowany filmem, który będziecie oglądać.
Wymyśl szpiegowskie zadania dla dorosłych i dla dzieci, żeby zbudować nastrój zanim wszyscy zasiądziecie do klasycznego filmu z Jamesem Bondem.
Urządź przyjęcie pod hasłem „Lata 80. kontra lata 50.” i przygotuj „Powrót do przyszłości” lub inny film retro odpowiedni dla całej rodziny.

Cenna rada
Urozmaicaj pomysły na filmy, aby odpowiadały wszystkim gustom i od czasu do czasu zorganizuj wieczór „klasycznych scen filmowych”, w trakcie którego wszyscy będziecie odtwarzać swoje ulubione sceny, więc każdy będzie się dobrze bawić.

Podaj dalej – obejrzyj więcej filmów za darmo
Wypróbuj nasze wskazówki krok po kroku, jak założyć klub.

Chcesz podzielić się swoją opinią? Dodaj komentarz. Czy uważasz, że ten artykuł jest pomocny lub interesujący? Kliknij na ikonkę „lubię to“. Jeśli podoba Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim z innymi!

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.