Pomysł na prezent dla babci i dziadka

Pomysł na prezent dla babci i dziadka

Babcia i dziadek – jedne z najważniejszych osób w naszym życiu, ostoja rodziny, która za pomocą słów i czynów przekazuje wnukom tradycje.


Zbliża się ich święto!

Babci i dziadków uhonorowujemy co roku 21 i 22 stycznia. Tradycyjnie te rodzinne święta obchodzone są w przedszkolach i szkołach, a towarzyszą im pokazy artystyczne, poczęstunki i wręczanie laurek. Warto zadbać, aby w tym dniu Twoi rodzice poczuli się naprawdę wyjątkowo! Jeśli chcesz, poza własnoręcznie przygotowanym przez Twoje dziecko upominkiem, wręczyć im coś jeszcze, mamy kilka pomysłów!

Masażer do stóp

Starsze osoby, które mają problemy z krążeniem, często narzekają na ból nóg i puchnące stopy. W tym przypadku warto pomyśleć o zakupie urządzenia, które seniorom nie tylko przyniesie ulgę po cały dniu, ale również pozwoli się przyjemnie zrelaksować! Urządzenia te są łatwe w obsłudze i nie wymagają dużej ilości gotówki – najtańsze wersje znajdziemy już za kilkadziesiąt złotych.

Telefon komórkowy dla seniora

Nowinki techniczne to nie lada wyzwanie dla babci i dziadka. W końcu kilkadziesiąt lat temu nikt nie śnił nawet o telefonach stacjonarnych, a co dopiero o komputerach, tabletach czy smartfonach! Z drugiej strony możliwość kontaktu z bliskimi z każdego miejsca i o każdej porze może być bardzo pomocna dla naszych rodziców! Jeśli więc nie są biegli w obsługiwaniu nowoczesnych urządzeń, rozważ zakup telefonu komórkowego specjalnie przystosowanego do ich potrzeb. Taki aparat posiada podstawowe funkcje i specjalnie zaprojektowane, duże klawisze.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Książka

Prezent mało oryginalny, ale za to… zawsze dobry! Wbrew powszechnej opinii, że Polacy czytają coraz mniej, osoby w wieku powyżej 60 lat, tę średnią zawyżają. Zainteresowania dziadków nie powinny być dla Ciebie tajemnicą, więc z łatwością wybierzesz odpowiednią pozycję z półki w księgarni. Jeśli obdarowywani mają problemy ze wzrokiem, poszukaj specjalnych wersji o większym rozmiarze czcionki lub postaw na audiobook.

Coś na rozgrzanie

Słynne zdanie z filmu „Miś” – „jest zima więc musi być zimno!” – odchodzi do lamusa! Jeśli często słyszysz, że Twoi rodzice narzekają, że jest im zimno, idealnym styczniowym prezentem od wnuczka będzie coś na rozgrzanie! Masz do wyboru całą gamę propozycji – od miłego koca, pięknego termicznego kubka, przezszal, czapkę lub rękawiczki, aż do termoforu w kształcie serca.Możliwości jest wiele! Jeśli zdrowie Twoich rodziców na to pozwala, może to być także… karafka owocowej nalewki lub innego, rozgrzewającego alkoholu o aromacie ziół!

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

kalendarze ze zdjęciami wnuków to świetny pomysł. Przede mną i moim synkiem pierwsze obchodzone święto. ja zastanawiałam się nad kubkiem ze zdjęciem synka, ale kalendarz też mi sie bardzo podoba :)

  • Zgłoś

My babci kupimy smakowe herbaty a dziadkowi czekoladki

  • Zgłoś

Ja uważam, że świetnym prezentem jest kalendarz ze zdjęciami wnuków. Ja tak robię prawie co roku i dziadkowie bardzo się cieszą. Jednego roku nie zrobiłam i byli smutni z tego powodu.

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

#MiloscPonadUprzedzenia
Zimowe Igrzyska Olimpijskie
Pyeongchang 2018
#MiloscPonadUprzedzenia
Zimowe Igrzyska
Olimpijskie
Pyeongchang
2018
obejrzyj teraz

Zajrzyj za kulisy Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang i
zobacz, jak sportowcy, ich rodziny i fani obchodzą Walentynki, dzieląc
się swoimi przesłaniem MIŁOŚCI z całym światem!

obejrzyj teraz
Udostępnij wideo

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Pokaz slajdów

Profesjonalne wskazówki stylisty gwiazd, Gabriela Samry

Gabriel Samra, stylista gwiazd, jest w Pyeongchang, gdzie udziela sportowcom profesjonalnych porad, ak wyglądać promiennie pomimo chłodu i zmiennych warunków atmosferycznych! Tutaj dzieli się swoją wiedzą na ten temat, abyś zawsze mogła wyglądać pięknie niezależnie od pogody.

zobacz wskazówki
Pokaz slajdów

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Jako P&G pragniemy budować świat, w którym każdy ma takie samo prawo do realizowania swoich marzeń i pasji, bez względu na to kim jest, skąd pochodzi, kogo kocha i jaką wiarę wyznaje. Będąc sponsorem Igrzysk Olimpijskich chcemy uhonorować wszystkie mamy, które pomagają swoim dzieciom przezwyciężać przeciwności losu i dostrzegają drzemiący w nich potencjał, bez względu na to, co sądzą i widzą inni. Wyobraźmy sobie, jak wyglądałby świat, gdybyśmy wszyscy widzieli siebie nawzajem tak, jak widzą nas nasze mamy. #MiloscPonadUprzedzenia

Udostępnij wideo
#MiloscPonadUprzedzenia