Planowanie dnia

Planowanie dnia

Nasz codzienny harmonogram bardzo łatwo staje się napięty za sprawą licznych obowiązków zawodowych, przyjęć, wizyt u lekarza, rozrywek kulturalnych i innych wydarzeń. W natłoku zajęć trudno trzymać się planu. Wtedy bardzo pomocna jest tablica. Co z Twoim indywidualnym harmonogramem? Czy masz nad nim pełną kontrolę? Codzienny harmonogram to podstawa.


Przygotuj tablicę z harmonogramem dnia
Zapanuj nad intensywnym życiem rodziny dzięki tablicy z harmonogramem dnia. Na tablicy umieść indywidualny plan dnia każdego członka rodziny, a tablice powieś w ogólnie dostępnym i dobrze widocznym miejscu. Jeśli zapiszesz na niej wszystkie zaplanowane wydarzenia takie jak: podróże prywatne i służbowe czy kolacje w restauracji, łatwo zorientujesz się kto będzie mógł uczestniczyć w planowaniu wspólnego czasu wolnego, posiłków oraz zakupów. Najbardziej estetyczna jest tablica korkowa. Z kolei na metalowej tablicy za pomocą magnesów, łatwiej zawiesisz notatki, rysunki i rodzinne zdjęcia. Natomiast na białej tablicy, będziesz mogła wykorzystać dodatkowe miejsce i oprócz harmonogramu, umieścić notatki i rysunki.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Zapanuj nad swoim dniem dzięki kalendarzowi
Wiele osób co roku kupuje kalendarz. Może w przyszłym roku zakup większy kalendarz, który pomieści plany wszystkich członków rodziny. Tablica świetnie sprawdza się w domu, natomiast kalendarz jest idealny dla zabieganych osób. Pięcioosobowa rodzina używając różnych kolorów może zapisywać indywidualny plan każdego jej członka (dzięki różnym kolorom atramentu lub różnym rodzajom karteczek, łatwo zidentyfikuje poszczególne plany, doskonale przy tym się bawiąc). Przygotuj rząd dla każdego członka rodziny na poszczególne dni tygodnia i zapisuj w nim jego plany. Możesz także dopisać imiona Twoich bliskich oraz daty, co ułatwi identyfikację. Kalendarz może również posłużyć do przygotowania listy zakupów lub rzeczy do zrobienia. Chyba warto spróbować?

Planuj zgodnie z dniami tygodnia
Nawet jeśli jesteś głową rodziny być może nie zawsze potrafisz zaplanować swój harmonogram. Jeśli nie posługujesz się kalendarzem możesz planować zgodnie z poszczególnymi dniami tygodnia. Jest to skuteczne połączenie codziennego harmonogramu oraz listy zadań do zrobienia. Jeśli stanie się to Twoim nawykiem, będziesz z tego czerpać korzyści. Niech planowanie na bazie dni tygodnia stanie się częścią Twojego życia. Dobry plan ułatwi Ci radzenie sobie z codziennymi problemami nawet przez dłuższy okres czasu. Z pewnością doceni to Twoja rodzina.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

polecam strone www.28dni.pl też może funkcjonować w formie kalendarza.

  • Zgłoś
mama04

mama04

Zgłoszone

Ja co roku kupuję specjalne kalendarze ścienne do notatek(mają tabelki,dużo miejsca na zapiski) gdzie każdy zapisuje własne "sprawy" oraz kalendarz książkowy,który służy mnie.

  • Zgłoś

jestem za tym pomysłem

  • Zgłoś

Świetny pomysł! Ułatwia codzienne życie i pomaga z "ogarnięciem" wszystkich ważnych spraw. Dzięki takiej tablicy nic nam nie umknie:) Pod warunkiem,że się do niej zagląda;)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.