Lektura na wakacje

Lektura na wakacje

Chcesz zabrać na urlop lekką i ciekawą książkę? Przejrzyj nasze propozycje!Urlop to dobry moment na nadrobienie zaległości w czytaniu, a także relaks z nieco lżejszą, choć bardzo wciągającą literaturą. Poznaj nasze propozycje książek, które warto zabrać na wakacje lub dlugi weekend!


Przygotowaliśmy 7 propozycji książkowych, które idealnie nadają się, by zabrać je ze sobą na plażę czy w góry. Z pewnością znajdą wśród nich coś dla siebie fanki historii z dawnych lat z nutką intrygi w tle, psychologiczne powieści o złożonych relacjach ludzkich, skandalicznych wydarzeń, które zmieniły świat wielkiej mody czy wreszcie romantycznej historii inteligentnej (choć nieco roztrzepanej) kobiety, której największym pragnieniem jest prawdziwa, szczera miłość.

Dom w Riverton, Kate Morton

Pasjonująca opowieść o angielskiej arystokracji widziana oczami nastoletniej. Historia świata u progu wojennych zmian, miłości, zemsty i tajemnicy, o której nigdy nie powinno się wspominać. Zdecydowanie wciąga!

Zbieg okoliczności, Katarzyna Pisarzewska

Wszystkie małe miasteczka mają swoje wielkie sekrety. Nie inaczej było i tutaj, gdzie mieszkańcy Gosztowa żyją spokojnie i przewidywalnie. Wszystko zmienia się jednak, gdy na jaw wychodzi mroczna, dawno skrywana tajemnica.

Kocham Nowy Jork, Isabelle Lafléche

Opowieść o wielkim mieście, wielkiej modzie i jeszcze większej miłości. 30- letnia Catherine, francuska prawniczka nie spodziewa się, że szukając szansy na awans znajdzie prawdziwe uczucie. Wcześniej jednak przyjdzie jej zmierzyć się z władczą szefową, nowojorskim stylem życia a także... nieuczciwym kochankiem!

W pogoni za torebką, Michael Tonello

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Historia jednego z największych przekrętów w świecie mody. W dodatku dokonanego przez człowieka, który o słynnych torebkach Birkin nigdy wcześniej nie słyszał. Jak mu się udało przechytrzyć największy dom mody, i w jednej chwili stać się milionerem? Przeczytaj!

Rzymska Przygoda, Nicky Pellegrino

Porywająca historia o miłości i muzyce, o jedzeniu i o pasji. Młodziutka Serafina wiedzie beztroskie życie. Do czasu, gdy zakochuje się w dwóch mężczyznach, a zrządzeniem losu bogactwo i świat wszelkich luksów stają w zasięgu jej ręki. Czu uda jej się dokonać właściwych wyborów?

Królowa, Colin Campbell

Nieznana historia Elżebity Bowes-Lyon. Kobiety pełnej pasji i sprzeczności, nazywanej najsłynniejszą królową od czasów Kleopatry. Poznaj prawdziwą historię o jej życiu, intrygach i skomplikowanych relacjach z księżną Dianą, widziane oczami jej przyjaciółki - lady Campbell.

Warsztat książek zakazanych, Eduardo Roca

Świat potajemnych spotkań, walki z cenzurą i pasji wiedzy, której nic nie jest w stanie powstrzymać. Marzeniem młodego złotnika jest stworzenie narzędzia, dzięki któremu możliwy będzie druk i upowszechnienie książek. Razem z innymi pasjonatami podejmują wyzwanie, które może okazać się śmiertelnie niebezpieczne...

A teraz czas na wakacje!

Najnowsze książki polskich autorów
Książki to niewątpliwie jeden z najczęściej kupowanych prezentów gwiazdkowych.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Na wakacje proponowałabym także coś z fantastyki, np. Walter Moers, czy Terry Pratchett. Taki niecodzienny świat jest idealny na wolny czas, można świetnie wypocząć przy "lekkich" tematach, często żartobliwych ;)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.