Lektura na wakacje

Lektura na wakacje

Chcesz zabrać na urlop lekką i ciekawą książkę? Przejrzyj nasze propozycje!Urlop to dobry moment na nadrobienie zaległości w czytaniu, a także relaks z nieco lżejszą, choć bardzo wciągającą literaturą. Poznaj nasze propozycje książek, które warto zabrać na wakacje lub dlugi weekend!


Przygotowaliśmy 7 propozycji książkowych, które idealnie nadają się, by zabrać je ze sobą na plażę czy w góry. Z pewnością znajdą wśród nich coś dla siebie fanki historii z dawnych lat z nutką intrygi w tle, psychologiczne powieści o złożonych relacjach ludzkich, skandalicznych wydarzeń, które zmieniły świat wielkiej mody czy wreszcie romantycznej historii inteligentnej (choć nieco roztrzepanej) kobiety, której największym pragnieniem jest prawdziwa, szczera miłość.

Dom w Riverton, Kate Morton

Pasjonująca opowieść o angielskiej arystokracji widziana oczami nastoletniej. Historia świata u progu wojennych zmian, miłości, zemsty i tajemnicy, o której nigdy nie powinno się wspominać. Zdecydowanie wciąga!

Zbieg okoliczności, Katarzyna Pisarzewska

Wszystkie małe miasteczka mają swoje wielkie sekrety. Nie inaczej było i tutaj, gdzie mieszkańcy Gosztowa żyją spokojnie i przewidywalnie. Wszystko zmienia się jednak, gdy na jaw wychodzi mroczna, dawno skrywana tajemnica.

Kocham Nowy Jork, Isabelle Lafléche

Opowieść o wielkim mieście, wielkiej modzie i jeszcze większej miłości. 30- letnia Catherine, francuska prawniczka nie spodziewa się, że szukając szansy na awans znajdzie prawdziwe uczucie. Wcześniej jednak przyjdzie jej zmierzyć się z władczą szefową, nowojorskim stylem życia a także... nieuczciwym kochankiem!

W pogoni za torebką, Michael Tonello

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Historia jednego z największych przekrętów w świecie mody. W dodatku dokonanego przez człowieka, który o słynnych torebkach Birkin nigdy wcześniej nie słyszał. Jak mu się udało przechytrzyć największy dom mody, i w jednej chwili stać się milionerem? Przeczytaj!

Rzymska Przygoda, Nicky Pellegrino

Porywająca historia o miłości i muzyce, o jedzeniu i o pasji. Młodziutka Serafina wiedzie beztroskie życie. Do czasu, gdy zakochuje się w dwóch mężczyznach, a zrządzeniem losu bogactwo i świat wszelkich luksów stają w zasięgu jej ręki. Czu uda jej się dokonać właściwych wyborów?

Królowa, Colin Campbell

Nieznana historia Elżebity Bowes-Lyon. Kobiety pełnej pasji i sprzeczności, nazywanej najsłynniejszą królową od czasów Kleopatry. Poznaj prawdziwą historię o jej życiu, intrygach i skomplikowanych relacjach z księżną Dianą, widziane oczami jej przyjaciółki - lady Campbell.

Warsztat książek zakazanych, Eduardo Roca

Świat potajemnych spotkań, walki z cenzurą i pasji wiedzy, której nic nie jest w stanie powstrzymać. Marzeniem młodego złotnika jest stworzenie narzędzia, dzięki któremu możliwy będzie druk i upowszechnienie książek. Razem z innymi pasjonatami podejmują wyzwanie, które może okazać się śmiertelnie niebezpieczne...

A teraz czas na wakacje!

Najnowsze książki polskich autorów
Książki to niewątpliwie jeden z najczęściej kupowanych prezentów gwiazdkowych.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Na wakacje proponowałabym także coś z fantastyki, np. Walter Moers, czy Terry Pratchett. Taki niecodzienny świat jest idealny na wolny czas, można świetnie wypocząć przy "lekkich" tematach, często żartobliwych ;)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

#MiloscPonadUprzedzenia
Zimowe Igrzyska Olimpijskie
Pyeongchang 2018
#MiloscPonadUprzedzenia
Zimowe Igrzyska
Olimpijskie
Pyeongchang
2018
obejrzyj teraz

Zajrzyj za kulisy Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang i
zobacz, jak sportowcy, ich rodziny i fani obchodzą Walentynki, dzieląc
się swoimi przesłaniem MIŁOŚCI z całym światem!

obejrzyj teraz
Udostępnij wideo

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Pokaz slajdów

Profesjonalne wskazówki stylisty gwiazd, Gabriela Samry

Gabriel Samra, stylista gwiazd, jest w Pyeongchang, gdzie udziela sportowcom profesjonalnych porad, ak wyglądać promiennie pomimo chłodu i zmiennych warunków atmosferycznych! Tutaj dzieli się swoją wiedzą na ten temat, abyś zawsze mogła wyglądać pięknie niezależnie od pogody.

zobacz wskazówki
Pokaz slajdów

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Jako P&G pragniemy budować świat, w którym każdy ma takie samo prawo do realizowania swoich marzeń i pasji, bez względu na to kim jest, skąd pochodzi, kogo kocha i jaką wiarę wyznaje. Będąc sponsorem Igrzysk Olimpijskich chcemy uhonorować wszystkie mamy, które pomagają swoim dzieciom przezwyciężać przeciwności losu i dostrzegają drzemiący w nich potencjał, bez względu na to, co sądzą i widzą inni. Wyobraźmy sobie, jak wyglądałby świat, gdybyśmy wszyscy widzieli siebie nawzajem tak, jak widzą nas nasze mamy. #MiloscPonadUprzedzenia

Udostępnij wideo
#MiloscPonadUprzedzenia