Kapsułki piorące Vizir dają odpowiedź na wszystko

Kapsułki piorące Vizir dają odpowiedź na wszystko

Marka Vizir wprowadza nowe kapsułki piorące w nowoczesnej formie, oferując Ci najwyższy poziom wygody w dotychczasowej historii produktów Vizir.


Nowa forma produktu bardzo różni się od tych dotychczas dostępnych na rynku środków piorących, nic zatem dziwnego, że nasi klienci mają wiele pytań. Aby Ci pomóc, zebraliśmy poniżej wszystkie odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych klientów. Poznaj swoje kapsułki piorące razem z nami!

Czy ta mała kapsułka naprawdę poradzi sobie z całym praniem?
Tak. Przy pomocy tylko jednej kapsułki piorącej Vizir wypierzesz całą masę brudnych rzeczy. Każda mała kapsułka zawiera odmierzoną ilość skoncentrowanego środka piorącego w płynie, zapewniającego 100% bieli Vizira już po 1 praniu. Uwaga! Jeżeli masz twardą wodę i cały bęben wyjątkowo brudnych rzeczy do prania, konieczne może być użycie 2 kapsułek, aby uzyskać doskonałe efekty (analogicznie w takim przypadku musiałabyś użyć większej porcji każdego innego środka piorącego).

Jak należy jej używać?
Po prostu włóż jedną kapsułkę piorącą Vizir do pustego bębna w swojej pralce, następnie ułóż pranie na kapsułce i uruchom program piorący.

Co się dzieje z kapsułką podczas prania?
Kapsułka rozpuszcza się w pralce w ciągu kilku minut (nawet przy 30°C).

Kapsułki do prania Vizir
Kapsułki do prania Vizir GO Pods
(4337)

Kapsułki do prania Vizir, 100% bieli Vizira w 1 prostym praniu

Odkryj teraz!

Do prania jakich rzeczy mogę ją stosować?
Wszystkie warianty kapsułek piorących Vizir mogą być używane do prania zarówno tkanin białych, jak i kolorowych. Dowiedziono, że kapsułki piorące Vizir nie powodują blaknięcia kolorów nawet po 20 praniach.

Czy mogę zostawiać kapsułki w miejscu dostępnym dla dzieci?
Nie. Tak jak w przypadku wszelkich innych domowych detergentów, musisz przechowywać je poza zasięgiem dzieci. Pudełko nadaje się do wielokrotnego zamykania, dlatego należy je przechowywać zamknięte, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Czy istnieje produkt Vizir odpowiedni dla mnie?
Kapsułki piorące Vizir są dostępne w 3 wariantach, odpowiadających Twoim potrzebom: Original Fresh, Fresh Flowers (który pozwala poczuć na ubraniach świeże zapachy natury) oraz Sensitive Clothes (do prania ubrań osób o wrażliwej skórze).
Musisz tylko sama je wypróbować.

Przedstawione produkty

  Zaloguj się, by dodać komentarz

Co tu pisać.Zapach super,rozpuszczają się w niskiej temperaturze co jest dużą zaletą.Polecam wszystkim.

  • Zgłoś

Otrzymałam jedną próbkę, tak więc oceniam po jednym praniu - pranie bardzo ładnie pachnie, świeżością. Wszystko się pięknie doprało. Kapsułki są idealne, ponieważ jedna starczy na jedno pranie, nie ma brudu oraz wysypanego proszku, co nie raz się zdarzało. Zdecydowanie więcej oszczędności i więcej miejsca. Chętnie zamienię proszek na kapsułki.

  • Zgłoś

Przetestowałam próbki Vizir. Zapach jest rewelacyjny. Od wielu lat stosuję proszek ale na kapsułkach również się nie zawiodłam i przede wszystkim zajmują zdecydowanie mniej miejsca w łazience niż wiaderko na proszek :) z czystym sumieniem Polecam!!:)

  • Zgłoś

Przetestowałam i jestem bardzo zadowowolona : pranie czyste, pięknie pachnące a dodatkowo kapsułki są meega łatwe w użyciu. Serdecznie polecam

  • Zgłoś

Dziś otrzymałam kapsułke Vizir do przetestowania. Polecam bardzo serdecznie. Piękny zapach świeżego prania, kapsułka pozbywa sie każdej plamy. Bede polecac znajomym :)

  • Zgłoś
Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej