Kapsułki piorące Vizir dają odpowiedź na wszystko

Kapsułki piorące Vizir dają odpowiedź na wszystko

Marka Vizir wprowadza nowe kapsułki piorące w nowoczesnej formie, oferując Ci najwyższy poziom wygody w dotychczasowej historii produktów Vizir.


Nowa forma produktu bardzo różni się od tych dotychczas dostępnych na rynku środków piorących, nic zatem dziwnego, że nasi klienci mają wiele pytań. Aby Ci pomóc, zebraliśmy poniżej wszystkie odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych klientów. Poznaj swoje kapsułki piorące razem z nami!

Czy ta mała kapsułka naprawdę poradzi sobie z całym praniem?
Tak. Przy pomocy tylko jednej kapsułki piorącej Vizir wypierzesz całą masę brudnych rzeczy. Każda mała kapsułka zawiera odmierzoną ilość skoncentrowanego środka piorącego w płynie, zapewniającego 100% bieli Vizira już po 1 praniu. Uwaga! Jeżeli masz twardą wodę i cały bęben wyjątkowo brudnych rzeczy do prania, konieczne może być użycie 2 kapsułek, aby uzyskać doskonałe efekty (analogicznie w takim przypadku musiałabyś użyć większej porcji każdego innego środka piorącego).

Jak należy jej używać?
Po prostu włóż jedną kapsułkę piorącą Vizir do pustego bębna w swojej pralce, następnie ułóż pranie na kapsułce i uruchom program piorący.

Co się dzieje z kapsułką podczas prania?
Kapsułka rozpuszcza się w pralce w ciągu kilku minut (nawet przy 30°C).

Kapsułki do prania Vizir
Kapsułki do prania Vizir 3in1
(6337)

Kapsułki do prania Vizir, 100% bieli Vizira w 1 prostym praniu

Odkryj teraz!

Do prania jakich rzeczy mogę ją stosować?
Wszystkie warianty kapsułek piorących Vizir mogą być używane do prania zarówno tkanin białych, jak i kolorowych. Dowiedziono, że kapsułki piorące Vizir nie powodują blaknięcia kolorów nawet po 20 praniach.

Czy mogę zostawiać kapsułki w miejscu dostępnym dla dzieci?
Nie. Tak jak w przypadku wszelkich innych domowych detergentów, musisz przechowywać je poza zasięgiem dzieci. Pudełko nadaje się do wielokrotnego zamykania, dlatego należy je przechowywać zamknięte, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Czy istnieje produkt Vizir odpowiedni dla mnie?
Kapsułki piorące Vizir są dostępne w 3 wariantach, odpowiadających Twoim potrzebom: Original Fresh, Fresh Flowers (który pozwala poczuć na ubraniach świeże zapachy natury) oraz Sensitive Clothes (do prania ubrań osób o wrażliwej skórze).
Musisz tylko sama je wypróbować.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Jak dla mnie mega są. Zapach fajny swiezy, pranie miękkie, czyste. Usuwa najbardziej uporczywe plany.

  • Zgłoś

Kapsułki vizir dobrze sobie radzą z plamami świetnie sie rozpuszczalna nie pozostawiając smug i pięknie pachną

  • Zgłoś

kapsułki dają bardzo dobry efekt, wszystkie trudne plamy znikają, jestem zadowolona i szczerze mogę polecić, to wygoda i łatwość, a efekty zadowalające.

  • Zgłoś
Anna6

Anna6

Zgłoszone

Dla mnie kapsułki od Wizira są najlepsze :)

  • Zgłoś

szybko i sprawnie :-)

  • Zgłoś
Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha100867

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej