Jest nowy! Jest skuteczny! Jest w płynie! A wszystko to od Vizir’a

Jest nowy! Jest skuteczny! Jest w płynie! A wszystko to od Vizir’a

Jeśli chodzi o dbanie o dom i najbliższych, nie ma miejsca na dylematy!


Przed każdym praniem zastanawiasz się, jaki środek piorący jest najbardziej odpowiedni. Do białych tkanin używasz proszku, który dobrze dopiera i ma silniejsze działanie. W przypadku ciemnych tkanin sięgasz po płyn, bo jest delikatniejszy. Jeśli chodzi o dbanie o dom, jest wiele wyborów, których musisz dokonać.

Myślisz, że musisz wybierać między żywymi kolorami, a skutecznym dopieraniem plam? A co powiesz na jeden produkt, który dba o materiały, skutecznie usuwa plamy z tkanin białych i pomaga utrzymać żywe kolory Twoich ulubionych ubrań?

Wybierz nowy płyn do prania Vizir! 100% mocy płynu Vizir, zapewnia doskonałą biel i dba o kolory pranie po praniu.

Nowy płyn do prania Vizir zawiera środki powierzchniowo czynne, które pomagają usuwać zabrudzenia z tkanin, a przy tym zapewniają doskonałą biel. Płynna forma płynu do prania Vizir nie pozostawia osadów na tkaninach i dzięki temu pomaga zachować ich żywe kolory.

Proszki Vizir
Proszki Vizir
(559)

Proszki Vizir

Odkryj teraz!

Kupując nowy płyn do prania Vizir, płacisz jedną cenę za dobrze znaną jakość piorącą Vizir’a i ochronę kolorów w jednym produkcie.

Wypróbuj już dziś!

Wypróbuj sama

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Polecam kapsułki super zapach i super piora

  • Zgłoś
Ana25

Ana25

Zgłoszone

Kapsułki Vizir dostałam w prezencie w konkursie Adwentowym. Serdecznie dziękuję za ten cudowny prezent!!! Bardzo mnie ucieszył, gdyż uwielbiam te kapsułki. Jestem z nich bardzo zadowolona, pranie czyste i mięciutkie. Zapach który unosi się w pokoju kiedy ubrania schną jest cudowny! Te ubrania pachną jeszcze długo, długo w szafie! Kapsułki Vizir polecam wszystkim, jest to pewniak w praniu!

  • Zgłoś
Aneta

Aneta

Zgłoszone

uwielbiam pranie z kapsułkami vizir....ogólnie produkt godny polecenia

  • Zgłoś

Ja i moje koleżanki,którym dałam do wypróbowania kapsułki Vizira jesteśmy nimi zachwycone.Pranie,czyste,pachnące i mięciutkie.

  • Zgłoś

Jestem bardzo zadowolona z kapsułek Vizir. Świetnie działa i na białe ubrania i na kolorowe. Ślicznie pachnie i to bardzo długo. Polecam!

  • Zgłoś
Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej