Jak własnoręcznie ozdobić płócienną torbę na Dzień Mamy?

Jak własnoręcznie ozdobić płócienną torbę na Dzień Mamy?

Mamy są bardzo sentymentalne, dlatego w dniu swojego święta zdecydowanie bardziej docenią samodzielnie zrobione prezenty, niż te kupione w sklepie. Twoją mamę z pewnością zachwyci prześliczna, płócienna torba, którą wszędzie będzie mogła ze sobą zabrać.Rada: Dzień Mamy nie jest najlepszym momentem na przypominanie mamie o gotowaniu, nawet jeżeli jest to jej ulubione zajęcie.Plan: Do zrobienia płóciennej torby potrzebne będę:

  • płócienna torba (dostępna w każdym dobrym sklepie papierniczym)
  • farby do tkanin
  • pędzelek
  • ołówek
  • linijka
Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programieKrok pierwszy: Ołówkiem na torbie napisz krótki wyraz taki jak: „miłość” lub „mama”. Użyj linijki, która pozwoli Ci napisać równe litery zbliżonej wielkości, tak aby jedna litera miała np.: 4 cm szerokości.Krok drugi: Każdą literę starannie pomaluj innym kolorem, co sprawi że będą one wyraźniejsze.

Krok trzeci: Jeżeli masz ochotę torbę możesz dodatkowo ozdobić kwiatkami i serduszkami. Pamiętaj jednak, żeby zaczekać aż dekoracje wyschną. Niektóre farby do tkanin wymagają dodatkowo przeprasowania żelazkiem w celu utrwalenia koloru. Pamiętaj żeby czynność tę wykonać zgodnie z instrukcją zawartą na opakowaniu farby. Prasowanie powinna wykonać osoba dorosła.Po: Oto nasz sposób na prześliczną, nietuzinkową torbę przygotowaną specjalnie z okazji Dnia Mamy.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

fajna sprawa. na pewno wypróbuję :)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej