Jak oryginalnie zapakować prezent

Jak oryginalnie zapakować prezent?

Każdy z nas zna tę niesamowitą ekscytację i emocje, które towarzyszą nam, gdy odpakowujemy prezent. Od dawna bowiem wiadomo, że najwięcej radości sprawiają ludziom niespodzianki. Przez ostatnie lata przyzwyczailiśmy się jednak do standardowych opakowań. Kupujemy w sklepach papierowe torebki lub zawijamy prezenty w ozdobny papier z nadrukiem kolorowych bombek, Świętych Mikołajów, choinek czy złotych gwiazdek. Jeśli zależy nam, aby gwiazdkowe upominki dla bliskich były naprawdę wyjątkowe, zapakujmy je samodzielnie! Oszczędzimy pieniądze, jednocześnie sprawiając im ogromną radość.


Jedna z najprostszych, a zarazem najbardziej kreatywnych, form podania prezentu polega na wykorzystaniu zwykłego szarego papieru do pakowania i samodzielnego ozdobienia podarunku. Liczba możliwości jest w tym wypadku niemal nieograniczona! Oto kilka naszych pomysłów:

1. Zapakuj prezent w szary papier, a na jego środku przyklej wspólnej zdjęcie Twoje i obdarowywanej osoby. Przewiąż cienką czerwoną tasiemką i zawiąż kokardkę! Pamiętajmy, że w dobie aparatów cyfrowych wywołanie lub wydrukowanie zdjęcia trwa tylko kilkanaście minut. Tak przygotowany upominek nie będzie wymagał dołączenia liściku dla kogo jest przeznaczony, a zaskoczenie obdarowanego będzie dodatkową radością!

2. Oryginalnie wyglądać będą również prezenty zapakowane w papier, jeśli przybijesz na nich pieczątki z imieniem adresata. Wykorzystaj do tego pieczątki z pojedynczymi literkami. Możesz także postawić na kolorowe tusze, każdą literkę stemplując w innych kolorze. Zapakowany prezent przewiąż niezbyt grubą tasiemką, niekoniecznie przez środek!

3. Jeśli lubisz manualne robótki, pobaw się nożyczkami! Potrzebować będziesz kartkę papieru kolorowego. Znajdź w internecie wzór kurpiowskiej lub łowickiej wycinanki i wykonaj ją samodzielnie. Będzie pięknie wyglądać na szarym papierze, nawet jeśli przewiążesz upominek zwykłym sznurkiem!

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora