Działać #JAKDZIEWCZYNA – na boisku i poza nim

Karlie Harman wyróżnia się #JAKDZIEWCZYNA. Jest rozgrywającą w juniorskiej drużynie futbolowej i z dumą rzuca #JAKDZIEWCZYNA.


Zaczynamy wielką batalię na rzecz dziewczyn – żeby nie traciły pewności siebie ani w okresie dojrzewania, ani nigdy potem, i żeby przekonały się, że robić coś #JAKDZIEWCZYNA to naprawdę świetna sprawa.

Rozgrywająca juniorskiej drużyny futbolowej, Karlie Harman, jest naprawdę niesamowita. Demonstruje światu, co to znaczy rzucać #JAKDZIEWCZYNA.

Wkładki Always
Wkładki higieniczne Always Normal
(91)

Świeżo i sucho do 12 godzin. Poczuj się na 100% pewnie

Odkryj teraz!

Wyraź swoje poparcie. Dołącz do naszej misji. Wspólnie zróbmy wszystko, aby #JAKDZIEWCZYNA znaczyło „fantastycznie”.

Od 30 lat firma Always wspiera miliony dziewcząt na całym świecie, edukując je w zakresie pokwitania. Jej misją jest uczenie młodych kobiet wiary w siebie.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej