Czyste ubranie jest bardzo ważne w każdej sytuacji

Czyste ubranie jest bardzo ważne w każdej sytuacji

Dzięki naszym ubraniom wywieramy pozytywne pierwsze wrażenie. Może ono również stać się pozawerbalnym sposobem na przekazanie wiadomości naszemu rozmówcy. To, jak jesteśmy postrzegane jest chyba najważniejszym czynnikiem w kontaktach międzyludzkich.


Nasza równowaga nie dotyczy tylko wewnętrznego spokoju, ale również tego, jak prezentuje się nasze ubranie w poszczególnych sytuacjach.

Przygotowanie się do rozmowy o pracę chyba dla każdego stanowi wyzwanie. Aby dobrze wykorzystać tę sytuację, można uciec się do kilku prostych sztuczek, które – obok kwalifikacji oraz przekonującej osobowości – pozwolą nam osiągnąć sukces.

Pamiętaj, że nawet brak zrozumienia przez osobę rekrutującą jest mniejszym problemem niż bycie lepiej od niej ubranym. Jak kiedyś mawiał Oscar Wilde: „Nie można być nigdy za dobrze ubranym lub zbyt inteligentnym”, więc warto znaleźć czas na przemyślenie spraw. Przed rozmową o pracę poznaj historię firmy i przygotuj odpowiednie ubranie. Postaraj się ubrać na tak zwaną cebulkę. Wówczas będziesz mogła zapewnić sobie komfort termiczny, niezależnie od temperatury panującej w miejscu, w którym odbywa się rozmowa – to zdecydowanie lepsze wyjście niż drżenie z zimna lub oblewanie się rumieńcem podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Twój zauważalny fizyczny dyskomfort może niekorzystnie wpłynąć na ocenę Twoich umiejętności.

Kapsułki do prania Vizir
Kapsułki do prania Vizir 3in1
(6337)

Kapsułki do prania Vizir, 100% bieli Vizira w 1 prostym praniu

Odkryj teraz!

Zwracaj uwagę na szczegóły takie jak: rodzaj tkaniny, z której zostało uszyte Twoje ubranie. Wełniane lub robione na drutach swetry, mogą zostawiać trudne do usunięcia ślady na Twojej białej bluzce...

Noś czyste, świeżo wyprane ubrania. Dzięki nim będziesz mogła skupić się tylko na powierzonym Ci zadaniu. Nawet jeżeli nie jesteś tego świadoma, zapachy odgrywają ogromną rolę w relacjach z innymi ludźmi. Przed rozmową o pracę zdecydowanie lepiej jest wyprać ubrania niż użyć zbyt dużej ilości perfum.

Piecz jeszcze lepiej

Zabawy dla dzieci w domu

W tym roku postaraj się spędzać więcej czasu ze swoją rodziną

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

,,Jak Cię widzą tak Cię piszą'' i to się nigdy nie zmieni

  • Zgłoś

Bardzo ciekawe, nie wiedziałam..

  • Zgłoś
Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha100867