Co zrobić aby Dzień św. Walentego był tym wyjątkowym.

Co zrobić aby Dzień św. Walentego był tym wyjątkowym.

Każdy z nas kiedyś się zakocha. To cudowne uczucie rozpiera nas wtedy od środka i chcemy tak czuć się przez cały czas. Miłość wymaga odpowiedniej pielęgnacji, aby wciąż kwitła w nas. Liczy się wtedy wszystko, co sprawia, że czujemy się kochani i chcemy kochać.


Od drobnych gestów, poprzez czułe słowa, aż do weekendów spędzonych tylko we dwoje w malowniczych miejscach pobudzających nasze zmysły. Chcemy mieć przy sobie cały czas ukochaną osobę, by razem spędzać czas, który już na zawsze pozostanie w naszych wspomnieniach. Po latach z chęcią będziemy wspominać chwile spędzone razem. Dlatego należy zadbać o to, żeby takich miłych wspomnień było jak najwięcej. Aby ten dzień byl wyjątkowym, możemy zamienić go w weekend we dwoje i wybrać się do mało znanych, ale jakże pięknych miejsc.

Oto ranking 5 najbardziej romantycznych miejsc, które pozwolą wybrać nam te okolice, w których będziemy czuli zmysłowy klimat wspólnego obcowania.

Sokolica to jeden z najpiękniejszych szczytów w polskich Pieninach. Dostać się tu można szlakiem od strony Szczawnicy. Nazwa tego szczytu wzięła się od miejsca bytowania sokołów. Sokolica jest najlepszym miejscem widokowym na przełom Dunajca i panoramę Pienin. Przy dobrych warunkach pogodowych można stąd również podziwiać Tatry Wysokie i Bielskie. Na samym szczycie znajduje się również sosna, która dodaje temu miejscu uroku.

Zamek w Chęcinach usytuowany jest na skalistym wzgórzu w województwie świętokrzyskim, tuż pod Kielcami. Wzniesiony on został na przełomie XIII i XIV wieku. Władysław Łokietek w 1306 roku nadał zamek wraz z okolicznymi wsiami Janowi Muskacie – ówczesnemu biskupowi krakowskiemu. Tutaj również odbył się pierwszy zjazd ziem polskich w 1331 roku, tuż przed bitwą pod Płowcami. Widok z zamku ukazuje malownicze krajobrazy okolicy.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Połonina Wetlińska, wszyscy zakochani uwielbiają Bieszczady. Jest to bowiem takie pasmo górskie, które posiada swój niepowtarzalny klimat. Połonina Wetlińska to masyw Bieszczad, który jest najbardziej wysunięty na zachód. Na samym jego końcu znajduje się wierzchołek, gdzie ulokowane jest schronisko. Już sama wędrówka tym masywem wśród drzew i zieleni porastającej wzniesienia staje się romantyczną przygodą dla dwojga.

Kazimierz Dolny nad Wisłą jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Położone jest ono na Wyżynie Lubelskiej. Miasto słynie z popularności wśród wielu znamienitych malarzy. Piękny rynek ze studnią znajduje się w jego centrum, a dookoła otoczony jest starymi kamienicami. Wchodząc na Basztę można podziwiać panoramę miasta i płynącą w dole Wisłę. Można również wybrać się w krótki rejs po rzece Wikingiem.

Warszawa, Łazienki Królewskie zaliczane są do najpiękniejszych ogrodów w Polsce. Oprócz nich zakochani mogą zwiedzić mnóstwo ciekawych zabytków, jak Pałac na Wyspie, amfiteatr, Nowa Oranżeria, Stara Pomarańczarnia czy Obserwatorium Astronomiczne. Mosty, rzeźby i altanki dodają uroku spacerom po ogrodzie. Koncerty muzyki Chopina stworzą niepowtarzalny klimat dla wszystkich zakochanych.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora