Bogini domowego ogniska czy mama na luzie?

Bogini domowego ogniska czy mama na luzie?

Dowiedz się wszystkiego o swoim stylu prowadzenia domu z naszego quizu.


Odpowiedz na pytania, podsumuj, ile odpowiedzi a), b) lub c) wybrałaś i przeczytaj wyniki. Po kilku pytaniach teoretycznych nastąpi część praktyczna. Miłej zabawy!

1. Jakie są Twoim zdaniem podstawy dobrego zarządzania gospodarstwem domowym?

 1. Planowanie i wpajanie dobrych nawyków zarówno sobie, jak i pozostałym członkom rodziny.
 2. Trzeba stać się kobietą wielozadaniową.
 3. Trzeba chronić dom przed chaosem i zamętem.

2. Jakie są główne zadania skutecznego domowego managera?

 1. Powinien być jak pokojówka.
 2. Załatwianie spraw, kontrolowanie za pomocą planu, który pomaga delegować obowiązki.
 3. Poświęcanie się – ale to nie dla mnie.

3. Jak ważne są wygoda i prostota w Twoim życiu?

 1. Nasze życie nie powinno być aż takie proste. Trochę problemów nigdy nikomu nie zaszkodzi.
 2. Lubię rozwiązywać problemy, ale od czasu do czasu lubię się też zrelaksować.
 3. Bardzo! Taki powinien być ostateczny cel każdej pani domu!

4. Jakie jest Twoje motto jako pani domu?

 1. Jeżeli chcę, by coś było zrobione jak należy, muszę się tym zająć sama.
 2. Ja wiem najlepiej, ale nie boję się dzielić obowiązków domowych z innymi.
 3. Maksymalna skuteczność przy minimalnym wysiłku.

5. Jak wygląda zwykłe sprzątanie w Twoim domu?

 1. Nie zajmujemy się innymi rzeczami, dopóki w domu nie ma porządku. Przeznaczam poszczególne dni na różne sprawy – np. w poniedziałek piorę białe rzeczy.
 2. Sprzątam, kiedy to konieczne, jeśli mam na to czas.
 3. Jest mi łatwiej zacząć sprzątanie, kiedy bałagan jest już bardzo widoczny.

6. Która odpowiedź najlepiej opisuje Twoje podejście do prania?

 1. Robię pranie w określone dni, ale nigdy nie pozwalam, by brudne rzeczy leżały zbyt długo.
 2. Robię pranie, gdy mój kosz na brudną bieliznę się zapełni.
 3. Ubieram się w rzeczy zdjęte z suszarki.
Proszki Vizir
Proszki Vizir
(658)

Proszki Vizir

Odkryj teraz!

7. Czy kiedykolwiek przeżyłaś małe załamanie w związku z pracami domowymi lub nieposprzątanym pokojem?

 1. Tak, właśnie dzisiaj.
 2. Czasami jestem niezadowolona, ale daję sobie z tym radę. Staram się rozwiązywać problemy.
 3. Nigdy. Dlaczego? Każdy powinien dbać o swoje rzeczy. Jeżeli pokój dzieci jest nieposprzątany, to ich sprawa, to one w nim mieszkają. W ten sposób szybciej się nauczą, a mama nie będzie czarnym charakterem.

8. Która odpowiedź najlepiej opisuje Twój harmonogram prac domowych?

 1. Wszystko powinno iść zgodnie z planem, który tworzę co tydzień.
 2. Często tworzę listy rzeczy do zrobienia. To powinno wystarczyć.
 3. Rozglądam się i robię to, co trzeba.

9. Jakich rozwiązań szukasz zwykle, jeśli chodzi o artykuły do sprzątania/wykonywania prac domowych?

 1. Muszą być profesjonalne, aby wszystko było doskonałe, bez względu na koszty.
 2. Skuteczne, aby wszystko zostało zrobione za pierwszym podejściem.
 3. Muszą być proste w użyciu i pozwalać oszczędzać czas.

10. Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu?

 1. Porządek i moja rodzina.
 2. Aby mieć wystarczająco dużo czasu dla mojej rodziny.
 3. Aby mieć wystarczająco dużo czasu na rzeczy, które lubię – dla siebie i mojej rodziny.

Jeżeli wybrałaś najwięcej odpowiedzi a):
Jesteś boginią domowego ogniska – Nie ma bałaganu, z którym nie potrafiłabyś sobie poradzić. Jak ona to robi? – zastanawiają się inni. Ale czy czasami nie uważasz, że sprawy się komplikują, chociaż mogłyby być prostsze? Nie tylko prowadzenie domu bywa trudne. Możesz mieć też poczucie, że tracisz ważne chwile przeznaczone dla rodziny. Pozwól, że pomożemy Ci i sprawimy, że życie stanie się prostsze. Nie powinnaś zapominać, że robisz to wszystko dla osób, z którymi mieszkasz, dla swoich bliskich, a poza tym powinnaś to robić również dla siebie. Spędzaj więcej czasu z tymi, których kochasz, ale bądź wtedy zrelaksowana. Możemy Ci pomóc w praniu. Kapsułki piorące Vizir idealnie zajmą się Twoim praniem, zapewniając doskonałe efekty przy mniejszym wysiłku. Dzięki temu będziesz miała więcej czasu na rzeczy, które liczą się najbardziej. Skuteczność kapsułek piorących Vizir pomoże Ci w efektywnym zarządzaniu Twoim czasem. Tylko jedna kapsułka wystarczy na całą masę brudnych rzeczy, pozwalając uzyskać idealną biel Vizira już po 1 praniu. Ilość środka piorącego jest już odmierzona, więc wystarczy tylko włożyć kapsułkę do bębna, dodać pranie i rozpocząć cykl. To takie łatwe – nawet inni członkowie rodziny mogą Ci w tym pomóc…

Jeżeli wybrałaś najwięcej odpowiedzi b)
Jesteś normalną mamą – Gratulacje! Jesteś jak większość mam, a to dobra wiadomość. Wiesz, jak ważne jest utrzymanie porządku w domu, ale nie pozwalasz, by ta kwestia zdominowała życie Twoje i Twojej rodziny. Wasz dom jest czysty, gdy istnieje taka potrzeba. Nie rywalizujesz z innymi mamami, a to cecha godna pozazdroszczenia. Mogłabyś być jednak trochę bardziej proaktywna. Ponieważ cenisz sobie wspaniałe chwile spędzone z rodziną, pozwól, że zapewnimy Ci ich więcej, sprawiając, że pranie stanie się prostsze. Kapsułki piorące Vizir idealnie zajmą się Twoim praniem, zapewniając doskonałe efekty przy mniejszym wysiłku. Dzięki temu będziesz miała więcej czasu na rzeczy, które liczą się najbardziej. Skuteczność kapsułek piorących Vizir pomoże Ci w efektywnym zarządzaniu Twoim czasem. Tylko jedna kapsułka wystarczy na całą masę brudnych rzeczy, pozwalając uzyskać idealną biel Vizira już po 1 praniu. Ilość środka piorącego jest już odmierzona, więc wystarczy tylko włożyć kapsułkę do bębna, dodać pranie i rozpocząć cykl. To takie łatwe – nawet inni członkowie rodziny mogą Ci w tym pomóc…

Jeżeli wybrałaś najwięcej odpowiedzi c)
Mama na luzie. Rozumiemy Twoje podejście - w końcu ostatecznym celem każdej osoby powinno być ułatwianie sobie życia, delektowanie się szczęśliwymi chwilami spędzanymi z bliskimi i komfortowe życie rodzinne. Wygoda powinna być zawsze ważnym czynnikiem, ale pewnie chciałabyś też mieszkać w czystym domu. Już wiesz, jak poprosić innych o pomoc w pracach domowych. Zdajesz sobie sprawę z tego, że bałagan nie robi się sam i że sam się nie posprząta. Zaniedbany dom nie tylko pozbawia Cię energii, ale może również sprawić, że będziesz chorować. Nasza rada: zacznij od małych kroków i wyznacz sobie realne, wykonalne zadania, po jednym na raz i rozplanuj je w czasie dogodnym dla wszystkich. Poza tym, w Twoim domu muszą znaleźć się artykuły gospodarcze, które ułatwiają życie. Kapsułki piorące Vizir idealnie zajmą się Twoim praniem, zapewniając doskonałe efekty przy mniejszym wysiłku. Dzięki temu będziesz miała więcej czasu na rzeczy, które liczą się dla Ciebie najbardziej. Skuteczność kapsułek piorących Vizir pomoże Ci w efektywnym zarządzaniu Twoim czasem. Tylko jedna kapsułka wystarczy na całą masę brudnych rzeczy, pozwalając uzyskać idealną biel Vizira już po 1 praniu. Ilość środka piorącego jest już odmierzona, więc wystarczy tylko włożyć kapsułkę do bębna, dodać pranie i rozpocząć cykl. To takie łatwe – nawet inni członkowie rodziny mogą Ci w tym pomóc…

Bez względu na to, który typ reprezentujesz, potrzebujesz produktów, które ułatwiają prowadzenie domu. Skorzystaj z nowych kapsułek Vizir i sama sprawdź łatwość ich użycia i jednocześnie doskonałe efekty prania. Skuteczność kapsułek piorących Vizir pomoże Ci w efektywnym zarządzaniu Twoim czasem.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Kapsułki są po prostu rewelacyjne!!!!

 • Zgłoś

Kapsułki są po prostu super

 • Zgłoś

otrzymałam do testowania.poki co jestem mile zaskoczona.

 • Zgłoś

Kapsułki vizir spełniają moje oczekiwania ��

 • Zgłoś

Otrzymałam kapsułki Wizir do testowania. Rewelacja!!! Wypadają dużo lepiej niż inne marki.

 • Zgłoś
Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha100867

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej