4 sposoby na okazywanie miłości każdego dnia

4 sposoby na okazywanie miłości każdego dnia

Pokaż swojemu partnerowi i dzieciom, jak bardzo ich kochasz, dzięki naszym 4 wspaniałym pomysłom.


Łatwo być romantycznym w Walentynki, ale utrzymanie takiego nastroju przez cały rok to nie lada wyzwanie. Wymyślanie zabawnych i kreatywnych sposobów na okazywanie czułości partnerowi i dzieciom może wymagać odrobiny wysiłku, ale jest niezbędne do budowania silnych, długotrwałych więzi.

1. Wspólny posiłek

Najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla scalenia rodziny jest wspólne spożywanie posiłków. Zgromadzenie przy stole wszystkich członków rodziny w tym samym czasie może być trudne, ale bardzo ważne jest wspólne spędzenie czasu i podzielenie się wrażeniami, które przyniósł wam dzień.

2. Miłe słowa i gesty

Czasami przyjmujemy naszą miłość za pewnik. Dlatego też dobrym pomysłem jest mówienie codziennie swojemu partnerowi i dzieciom, jak bardzo Ci na nich zależy. Buziak na dobranoc, uścisk przed wyjściem do pracy lub trzymanie się za ręce podczas spaceru to cudowne sposoby na zapewnienie bliskich o uczuciu, jakim ich darzysz.

3. Drobne gesty mogą zdziałać cuda

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Nigdy nie zapominaj o sile uczuć, jaka kryje się za starannie zapakowanym drugim śniadaniem. Włóż do śniadaniówki dziecka czuły liścik lub rysunek jego ulubionego bohatera kreskówki. Nie przesadzaj z długością wiadomości – zabawny rysunek będzie doskonałym wyrazem miłości.

4. Obdarowuj swoich bliskich małymi, wyjątkowymi prezentami

Od czasu do czasu powinnaś pokazać swojemu partnerowi i dzieciom, że wiesz, co jest dla nich najważniejsze. Zapamiętaj nazwę ulubionego zespołu swojego dziecka i zakup koszulkę lub bilety na koncert, żeby udowodnić im, że uważnie ich słuchasz. W drodze do domu kup dla swojego partnera małe co nieco w jego ulubionej cukierni. To prosty sposób na to, by pokazać, że nadal go kochasz.

Dzięki codziennym prostym gestom, niewielkim podarunkom oraz miłym słowom okażesz swoim bliskim troskę i miłość.

Czy okazujesz miłość w kreatywny sposób każdego dnia? Podziel się z nami swoimi pomysłami, zamieszczając poniżej komentarz !

Jak skutecznie budować relacje w rodzinie

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

FAJNE PORADY WARTO SKORZYSTAĆ

  • Zgłoś

Codzień rano masujemy z partnerem nogi mojego synka przytulamy a on sie wyciąga i wybudza, a ze zajmuje mu to nawet 30 minut to pomagamy mu w tym. To jest bardzo fajny czas pełen czułości i miłości. Nasze fajne rytuały.

  • Zgłoś

chyba to co nieco z ulubionej cukierni najbardziej pokaże moim najbliższym jak bardzo ich kocham :)

  • Zgłoś
Inka83

Inka83

Zgłoszone

Szczera prawda czas z rodziną jest bezcenny.

  • Zgłoś

Bardzo kocham moich mężczyzn i staram codziennie okazywać im miłość poprzez gesty i słowa ale te wskazówki mi też pomogą bardziej wzmocnić nasze więzi ��

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej