Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

5 pomysłów na idealny Dzień Dziecka

5 pomysłów na idealny Dzień Dziecka

0
Co zrobić i jak zorganizować, by dla Twojej pociechy tegoroczny Dzień Dziecka był niezapomniany? Nie chodzi o drogi prezent, ale o czas i pomysł na wspólne spędzenie czasu.
Co zrobić, by dla Twojej pociechy tegoroczny Dzień Dziecka był niezapomniany? Nie chodzi o drogi prezent, ale o czas i pomysł na wspólne spędzenie czasu. Podpowiadamy, jak sprawić, by Dzień Dziecka był naprawdę wyjątkowym dniem. Oto pięć pomysłów, które wprawią w zachwyt każde dziecko!

  1. Wspólne wyjście do biblioteki, do teatru, do kina, na wystawę – pamiętajmy o tym, że dziecko chce spędzić ten dzień z nami, nie liczą się dla niego drogie prezenty czy wyszukane atrakcje – ważne, że będzie miało możliwość podzielić się z nami swoimi przemyśleniami, refleksjami, przeżyciami… Dlatego warto zabrać pociechę na przedstawienie teatralne, na wystawę czy nawet do osiedlowej biblioteki – każdy temat stanie się impulsem do ciekawej rozmowy.
  2. Wspólne gotowanie – to naprawdę wielka frajda dla dzieci, i to nie tylko dla dziewczynek. Upieczcie wspólnie ciasto, przygotujcie obiad – ile zabawy może być z klasyczną pomidorową i naleśnikami. Udekorujcie odświętnie stół, razem posprzątajcie po gotowaniu – to wspaniały sposób na budowanie więzi z dzieckiem.
  3. Zawody sportowe - zaproście dwóch, trzech najlepszych przyjaciół dziecka wraz z rodzicami i urządźcie rodzinne zawody sportowe – może być gra w piłkę nożną, rzucanie do celu, skakanie na jednej nodze – ważne, że wspólnie! Świetna zabawa gwarantowana.
  4. Urządźcie popołudnie wspomnień – przejrzyjcie z dzieckiem jego stare zabawki, porozmawiajcie o tym, jak było małe, czym lubiło się bawić, przypomnijcie najciekawsze historie i anegdotki. Posegregujcie zabawki, a te, którymi się już nie bawi, a są w dobrym stanie, przekażcie potrzebującym, np. do najbliższego przedszkola – dziecko nauczy się dzielić z innymi, a zabawki dostaną drugie życie. Opowiedzcie dziecku, jakimi zabawkami wy bawiliście się w dzieciństwie, wróćcie myślami do przeszłości i powspominajcie, jakimi dziećmi sami byliście.
  5. Wspólne sadzenie roślin – wybierzcie się do sklepu ogrodniczego i razem z dzieckiem wybierzcie kilka sadzonek. Mogą być to kwiaty, ale także krzewy lub drzewa. Zasadźcie je wspólnie, potem dbajcie o nie, a dziecko za każdym razem, kiedy spojrzy na rozwijającą się roślinę, będzie z radością wspominać wspólnie spędzone popołudnie.
To właśnie wspólne chwile – chwile relaksu, wspomnień, zabawy i śmiechu, pozostaną w pamięci dziecka na długo. Drogie zabawki są atrakcyjne tylko przez chwilę, a czas spędzony z mamą i tatą to najcenniejsze, co możesz podarować dziecku z okazji jego dnia.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie