Jak obciąć grzywkę?

Jak obciąć grzywkę?

obciąć sobie grzywkę, wybrać tatuaż, wymienić koło, skutecznie złożyć reklamację, wybrać najlepsze dżinsy


Jak

... obciąć sobie grzywkę

Wystarczy, że zapamiętasz złotą zasadę: gdy już ją obetniesz, nic jej nie przywróci. Zacznij od przycięcia grzywki o pół centymetra, a następnie zadecyduj, czy chcesz przycinać więcej.

 1. Wystarczy, że zapamiętasz złotą zasadę: gdy już ją obetniesz, nic jej nie przywróci. Zacznij od przycięcia grzywki o pół centymetra, a następnie zadecyduj, czy chcesz przycinać więcej.
 2. Jeśli nosisz grzywkę nieco dłuższą po bokach, przycinanie jest bardzo proste: zbierz grzywkę na środku czoła, zawiń ją dwukrotnie, a następnie przytnij końcówki ostrymi nożyczkami. Gotowe – grzywka z doskonale równymi bokami!
 3. Jeśli wolisz grzywkę przyciętą prosto, rozdziel włosy na dwa pasma (lewe i prawe). Chwyć pierwsze pasmo i przeczesz grzebieniem o drobnych ząbkach, by wygładzić włosy. Następnie zaczynając od strony nosa przycinaj włosy na zewnątrz w kierunku ucha trzymając nożyczki pod kątem 45 stopni. Kiedy dojdziesz do końca brwi zakończ przycinanie.
 4. Po drugiej stronie powtórz te same czynności. Po zakończeniu przeczesz grzywkę i przytnij wszelkie wystające pasemka.

... wybrać tatuaż, którego nie będziesz później żałować

Kilka porad, by w przyszłości nie żałować wyboru.

 1. Nie wybieraj wzoru, który jest obecnie w modzie – to samo dotyczy wyboru miejsca na tatuaż.
 2. Wybierz wzór, który ma odniesienie do całego twojego życia, nie tylko do bieżącego okresu.
 3. Nigdy nie wybieraj wzoru tatuażu tylko po to, by kogoś zadowolić lub zdenerwować.
 4. Upewnij się, że wybrany wzór nie będzie Ci przypominał o czymś przykrym za każdym razem, gdy na niego spojrzysz. Wiele kobiet decyduje się na zrobienie tatuażu, gdy w ich życiu zachodzą zmiany.
 5. Nigdy nie wybieraj wzoru tatuażu ani osoby, która go wykonuje na podstawie ceny. Lepiej poczekać trochę dłużej i odłożyć pieniądze na coś najlepszego.


... skutecznie złożyć reklamację

Każda instytucja popełnia błędy. Twoja reakcja na takie błędy jest najważniejsza:

 1. Nie składaj reklamacji po to, żeby dostać coś za darmo. Pomyśl o niej jako o konstruktywnej krytyce kierowanej po to, by w przyszłości uniknąć nieprzyjemnych doświadczeń.
 2. Nie przesadzaj z reklamacjami. Jeśli będziesz się upierać, że kawa jest zimna, jeśli jej temperatura jest zaledwie kilka stopni niższa od temperatury wrzenia, nikt nie potraktuje cię poważnie.
 3. Reklamacja tak, krzyk nie. Pamiętaj by okazywać szacunek osobie, z którą masz do czynienia, nawet podczas składania reklamacji.
 4. Rozmawiaj z szefem – taka osoba może rozwiązać twój problem.
 5. Nie umieszczaj reklamacji i skarg na blogu, Tweeterze czy Facebooku – najpierw zgłoś swoje zastrzeżenia bezpośrednio tam, gdzie powinny być skierowane.


... wymienić koło

Prawdopodobnie nigdy nie będziesz musiała tego robić. Ale gdyby zaszła taka potrzeba...

 1. Upewnij się, że masz w samochodzie lewarek, napompowane koło zapasowe i klucz do kół.
 2. Zaparkuj auto na płaskiej powierzchni tak, żeby nie mogło się stoczyć. Jeśli to niemożliwe, ustaw samochód tak, żeby koła oparły się o krawężnik. Przy zmianie przedniego koła zaciągnij hamulec ręczny, przy zmianie tylnego koła zwolnij hamulec ręczny.
 3. Po bezpiecznym zaparkowaniu samochodu, zdejmij kołpak oraz poluzuj śruby koła (ale nie odkręcaj ich całkowicie). Pamiętaj, że aby je poluzować, należy kręcić w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
 4. Podnieś samochód za pomocą lewarka, a następnie odkręć śruby koła oraz samo koło, uważając by nie zgubić śrub.
 5. Załóż koło zapasowe i luźno przymocuj śruby. Zwolnij lewarek, by samochód osiadł na ziemi, a następnie dokręć śruby tak mocno, jak się da i załóż kołpak.


... wybrać najlepsze dżinsy

Dobranie odpowiednich spodni to niemal taki cud, jak spotkanie jednorożca, ale jest to możliwe.

 1. Bądź uczciwa w stosunku do siebie i swojej figury: pomyśl, jakie elementy figury chciałabyś zatuszować, a jakie podkreślić.
 2. Zdecyduj o kolorze: ciemne dżinsy są bardziej eleganckie, ale w dżinsach w standardowym kolorze możesz pójść wszędzie.
 3. Wybierz swój fason: jeśli twoje ciało ma kształt gruszki najlepsze będą spodnie z prostymi nogawkami lub lekko rozszerzonymi. Jeśli jesteś szczupła najlepsze będą obcisłe spodnie, unikaj dzwonów, w których możesz wyglądać jakbyś traciła równowagę. Panie o pełniejszej figurze będą korzystnie wyglądać w szerokich nogawkach. Jeśli masz figurę w kształcie klepsydry – trafiłaś w dziesiątkę, gdyż większość fasonów jest szyta właśnie na Ciebie. Niewielka domieszka elastycznych włókien podniesie szanse na idealne dopasowanie spodni do twojej figury.
 4. Strzał w dziesiątkę: wymarzone spodnie to te, które doskonale pasują do twoich bioder, pupy i ud, pasują do butów na płaskim i wysokim obcasie (nie mogą ciągnąć się po ziemi!), wydłużają nogi i sprawiają, że czujesz się absolutnie komfortowo.

© Gallo Images

  Zaloguj się, by dodać komentarz

jedyne-w-swoim-rodzaju-kardigany

Jedyne w swoim rodzaju kardigany.

Najbardziej ulubione to te samodzielnie wykonane na drutach, są jakby cieplejsze,bo w ich wykonanie wkładam całe moje serce. Następne czekają na wykonanie, jesienno-zimowe wieczory sprzyjają robótkom

Zamieszczone przez okrysia Członek portalu EveryDayMe,

Pamiętaj!!!

Pamiętaj!!!

Pamiętaj!!!

Zamieszczone przez izaszuza Członek portalu EveryDayMe,31 maja 2015

moda

MODA

W takim cieplutkim swetrze żadna zima nie jest straszna ...

Zamieszczone przez CzarnaSowa Członek portalu EveryDayMe,

Ariel 3in1 Pods, Mountain Spring

Ariel 3in1 Pods, Mountain Spring

Wypróbuj i oceń. Próbki są doręczane w ciągu 4 tygodni od zamówienia. Nie możemy doręczyć więcej niż 3 próbki jednego produktu na ten sam adres.

Ariel 3in1 Pods, Mountain Spring

Kapsułki Ariel 3in1 PODS: pierwszy 3-komorowy detergent, który pierze, usuwa plamy i nadaje blask. **

Ariel

Ariel 3in1 PODS

Próbki zamówione do tej pory
Cytrynowy kurczak

Cytrynowy kurczak

Cytrynowy kurczak

Cytrynowy kurczak

Zamieszczone przez mamajulinki Członek portalu EveryDayMe,23 listopada 2015

Jak z szefa kuchni zmienić się w boginię ogniska domowego

Jak z szefa kuchni zmienić się w boginię ogniska domowego

Jak z szefa kuchni zmienić się w boginię ogniska domowego
5

Po wielogodzinnych przygotowaniach stół wreszcie jest nakryty! Doświadczenie, które zdobyłaś jako wiecznie zabiegana mama pozwoli Ci sprawnie zarządzać czasem i osiągnąć sukces w realizacji zaplanowanych zadań. Poznaj nasze wskazówki, jak efektywnie pracować pod presją czasu.

You have already participated to this slideshow
Zorganizuj przyjęcie, na którym wspólnie zapakujecie prezenty gwiazdkowe

Zorganizuj przyjęcie, na którym wspólnie zapakujecie prezenty gwiazdkowe

Zorganizuj przyjęcie, na którym wspólnie zapakujecie prezenty gwiazdkowe
8

Pakowanie prezentów traci dla nas sens, kiedy widzimy, jak obdarowane osoby rozrywają lśniące wstążki i piękny papier. Pakowanie prezentów wspólnie z przyjaciółmi wydaje się znakomitym sposobem na zniwelowanie świątecznego napięcia oraz stresu. Poznaj 8 niezbędnych wskazówek, które mogą być przydatne podczas przyjęcia zorganizowanego po to, by wspólnie pakować prezenty świąteczne.

You have already participated to this slideshow
Jak spędzić weekend?

Jak spędzić weekend?

Jak spędzić weekend?

Jeśli soboty i niedziele spędzasz wykonując domowe obowiązki, nadszedł czas, aby odzyskać weekendy dla siebie.

natalia-otulona-kardiganem-i-zapachem-lenora-♥

Natalia- Otulona kardiganem i zapachem Lenora ♥

Natalia- Otulona cudownym cieplutkim kardiganem i zapachem Lenora w zimne długie wieczory, do tego brakuje tylko kubka gorącego kakao :)

Zamieszczone przez natalias0112 Członek portalu EveryDayMe,