Lenor Fresh Air Effect Summer Day Płyn do płukania tkanin

Ciesz się świeżością ubrań suszonych na zewnątrz, nawet jeśli suszysz je w domu. Świeżość Lenor Fresh Air Effect jest ultraskoncentrowana w porównaniu z innymi płynami do płukania Lenor, dzięki czemu jedna butelka wystarcza na 60 prań. Zastosowanie innowacyjnej technologii sprawia, że wystarczy niewielka ilość płynu, aby można było cieszyć się świeżym zapachem tkanin jak po suszeniu prania na zewnątrz – i to niezależnie od pogody.

Płyn do płukania tkanin Lenor Fresh Air Effect Summer Day zachwyca orzeźwiającym, wyrazistym zapachem cytrusów i jaskrów, połączonym z nutą morskiej bryzy. Butelka została wykonana z tworzyw sztucznych pochodzących w 100% z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki, końcówki i etykiety) i nadających się do recyklingu (z wyjątkiem etykiety). Płyn do płukania tkanin Lenor Fresh Air Effect został opracowany we współpracy z konsumentami, aby odtworzyć efekt świeżości otwartych przestrzeni. Uwalnia świeży zapach po wysuszeniu tkanin, podczas ich przechowywania w szafie, a nawet podczas ich noszenia.

  • Płyn do płukania tkanin, który pozwala Ci poczuć świeży zapach prania suszonego na zewnątrz, nawet jeśli zostało rozwieszone w domu.
  • Ultraskoncentrowana świeżość w porównaniu z innymi płynami do płukania Lenor.
  • Butelka została wykonana z tworzyw sztucznych pochodzących w 100% z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki, końcówki i etykiety) i nadających się do recyklingu (z wyjątkiem etykiety).
  • Twój ulubiony zapach Summer Day, który zachwyca orzeźwiającym, wyrazistym aromatem cytrusów i jaskrów, połączonym z nutą morskiej bryzy.
  • Chroni tkaniny przed płowieniem kolorów oraz mechaceniem i rozciąganiem się w praniu.