Wybielająca pasta do zębów Blend-a-med White Luxe Glamour Fresh

Blend-a-med 3D White Fresh Extreme Mint Kiss 125ml

Pasta do zębów Blend-a-med 3 D White Fresh Extreme Mint Kiss pomaga zachować świeży oddech nawet do 6 razy dłużej! Daje Ci pewność siebie i motywację do działania. Nie tylko odświeża, ale ma również taki sam wybielający efekt, co reszta past z rodziny 3D White.

Blend-a-med 3D White Arctic Freshness 125 ml

Trójwymiarowe wybielanie zębów dla pięknego uśmiechu. Dzięki paście Blend-a-med Arctic Freshness zachowasz doskonale białe zęby w trzech wymiarach. Przeznaczona dla osób, które doceniają niesamowite uczucie długiej, chłodnej świeżości.

Dzięki pianie powstającej podczas szczotkowania innowacyjna, wybielająca formuła pasty dociera do wszystkich powierzchni zęba, łącznie z przestrzeniami międzyzębowymi. Krzemionka umożliwia bezpieczne i skuteczne wybielanie. Pasty Blend-a-med 3D White pomagają dbać o wszelkie aspekty zdrowia jamy ustnej. Zawarty w nich fluorek sodu zapobiega próchnicy. Fluorek sodu bierze również udział w procesie remineralizacji i nasyca szkliwo jonami wapnia i fosforanu. Pasta do zębów Blend-a-med Arctic Freshness zapobiega również powstawaniu płytki nazębnej oraz jej zamianie w kamień nazębny.

Chcesz mieć białe i błyszczące zęby? Osobom, które chcą mieć zdrowy i piękny uśmiech, Blend-a-med proponuje pastę do zębów Blend-a-med Arctic Freshness.

Blend-a-med 3D White Delicate White 125 ml

Trójwymiarowe wybielanie zębów dla pięknego uśmiechu. Pasta Delicate White przeznaczona jest dla osób, które chcą delikatnie wybielić zęby. Umożliwia przywrócenie i utrzymanie naturalnej bieli zębów. Starannie usuwa przebarwienia powstałe na skutek picia kawy, herbaty lub palenia tytoniu, pozostawiając doskonałe uczucie czystości.

Dzięki pianie powstającej podczas szczotkowania innowacyjna wybielająca formuła pasty dociera do wszystkich powierzchni zęba, łącznie z przestrzeniami międzyzębowymi. Krzemionka umożliwia bezpieczne i efektywne wybielanie. Pasty Blend-a-med 3D White pomagają dbać o wszelkie aspekty zdrowia jamy ustnej. Zawarty w nich fluorek sodu zapobiega powstawaniu próchnicy. Fluorek sodu bierze również udział w procesie remineralizacji i nasyca szkliwo jonami wapnia i fosforanu. Pasta do zębów Blend-a-med Delicate White zapobiega również powstawaniu płytki nazębnej oraz jej zamianie w kamień nazębny.

Chcesz aby Twoje zęby były białe i błyszczące? Osobom, które chcą mieć zdrowy i piękny uśmiech, Blend-a-med przedstawia pastę do zębów Blend-a-med Delicate White.

Blend-a-med 3D White Classic 125 ml

Trójwymiarowe wybielanie zębów dla pięknego uśmiechu. Widocznie bielszy uśmiech w 14 dni? Z pastą Blend-a-med 3D White jest to możliwe! Aktywne cząsteczki pasty rozprzestrzeniają się wokół zębów, dając efekt trójwymiarowego wybielenia. To działa!

Chcesz aby Twoje zęby były białe i błyszczące? Osobom, które chcą mieć zdrowy i piękny uśmiech, Blend-a-med przedstawia wybielającą pastę do zębów Blend-a-med 3D White. Dzięki pianie powstającej podczas szczotkowania jej innowacyjna, wybielająca formuła dociera do wszystkich powierzchni zęba, łącznie z przestrzeniami międzyzębowymi, co daje efekt doskonale czystych zębów wybielonych w trzech wymiarach. • Dostępny
  15,00 zł

  Kup szczoteczkę/-ki Oral-B w przedziale cenowym 129-199,99 zł, a otrzymasz zwrot 15zł.

  Aktywuj kupon
 • Dostępny
  25,00 zł

  Kup szczoteczkę/-ki Oral-B w przedziale cenowym 200-399,99 zł, a otrzymasz zwrot 25zł.

  Aktywuj kupon
 • Dostępny
  75,00 zł

  Kup szczoteczkę/-ki Oral-B w przedziale cenowym 400-599,99 zł, a otrzymasz zwrot 75zł.

  Aktywuj kupon
 • Dostępny
  100,00 zł

  Kup szczoteczkę/-ki Oral-B w przedziale cenowym 600-799,99 zł, a otrzymasz zwrot 100zł.

  Aktywuj kupon
 • Dostępny
  200,00 zł

  Kup szczoteczkę/-ki Oral-B za minimium 800zł, a otrzymasz zwrot 200zł

  Aktywuj kupon