ALWAYS Ultra Night Rozmiar 3 Podpaski

ALWAYS Ultra Night rozmiar 3

Zaprojektowane specjalnie do stosowania na noc, ALWAYS Ultra Night (rozmiar 3) zapewniają ochronę w nocy, niezależnie od tego, jak często zmieniasz pozycję podczas snu. Podpaski posiadają superchłonne brzegi oraz żel zatrzymujący wilgoć, dzięki któremu nic nie wycieka, przez co zapewniają do 100% ochrony dopasowanej do kształtu Twojego ciała i intensywności miesiączki. To dlatego, że żel wchłania płyny i pomaga zabezpieczać przed przeciekaniem. Mimo że podpaski ALWAYS Ultra mają tylko 3 mm grubości, to zapewniają wspaniałe uczucie komfortu i ochrony podczas miesiączki.

Stopień intensywności Twojego krwawienia zmienia się w trakcie cyklu, dlatego ważne jest, abyś miała ochronę, na której możesz polegać. Podpaski ALWAYS Ultra Night (rozmiar 3) ze skrzydełkami są odpowiednie do stosowania nie tylko na noc, ale także podczas dni z bardziej obfitym krwawieniem. ALWAYS Ultra Night (rozmiar 3) są idealne na dni o umiarkowanym krwawieniu do bielizny w rozmiarze L lub na dni o obfitym krwawieniu do bielizny w rozmiarze M lub L. ALWAYS Ultra zapewnią Ci ochronę niezależnie od sytuacji i zagwarantują komfortowe dopasowanie.

 

Zawsze więcej dzięki ALWAYS

Dodatkowa ochrona na noc

Aby zapewnić Ci dodatkową ochronę przed przeciekaniem w nocy, niezależnie od preferowanej przez Ciebie pozycji do spania, podpaski są teraz dłuższe o 40%*.

* w porównaniu z ALWAYS Ultra Normal

 

Wyjątkowo chłonna

Żel zatrzymujący wilgoć pochłania płyny i nie wycieka.

 

Technologia neutralizacji przykrych zapachów

Technologia neutralizacji przykrych zapachów blokuje je, a nie tylko maskuje. Dodatkowo zawiera delikatną kompozycję zapachową.

 

Superchłonne brzegi zapewniają dodatkową ochronę

Superchłonne brzegi pomagają zachować kontrolę dzięki temu, że płyn zostaje wchłonięty i zatrzymany wewnątrz podpaski.

 

Wypróbuj również ALWAYS Secure Night rozmiar 4

Napiszmy zasady od nowa z ALWAYS Mój Rozmiar, dobierając podpaskę zapewniająca ochronę przed przeciekaniem dopasowaną do kształtu Twojego ciała i intensywności miesiączki, która sprawdzi się nawet w nocy dzięki ALWAYS Ultra Secure Night (rozmiar 4) — najlepszym podpaskom zapewniającym ochronę na noc.


 • Dostępny zwrot
  10,00 zł

  Kup produkty biorące udział w akcji za kwotę z przedziału 40 -79,99 zł, otrzymaj zwrot 10 zł.

  Aktywuj kupon
 • Dostępny zwrot
  20,00 zł

  Kup produkty biorące udział w akcji za kwotę z przedziału 80 - 239,99 zł, otrzymaj zwrot 20 zł.

  Aktywuj kupon
 • Dostępny zwrot
  60,00 zł

  Kup produkty biorące udział w akcji za minimum 240 zł, otrzymaj zwrot 60 zł.

  Aktywuj kupon