header
Swego czasu nasze dziwne, a zarazem wdiviałe składniki z australijskiego buszu były naszym skrzętnie skrywanym sekretem. Ale nie mogliśmy trzymać w tajemnicy czegoś tak dobrego… No i wygadaliśmy się!

Cudowne składniki Aussie

Australijska mięta
Podnosimy kurtynę… i możemy dostrzec prawdziwy cud od Aussie! Czapki z głów, podajemy sobie dłonie lub rzucamy się sobie na szyję, ponieważ ta niesamowita formuła wymaga SZACUNKU. Piękny fioletowy kwiatek z krzaka mięty obdarzy Twoje włosy całym swoim dobrodziejstwem aż do uzyskania efektu wewnętrznego blasku.
Australijski żeń-szeń
Zastanawiałaś się, dlaczego Australijczycy mają tyle energii, aby godzinami surfować i całymi wieczorami grillować? Ponieważ w sekrecie korzystają z energetyzujących właściwości australijskiego żeń-szenia! Cichoo szaaa… Tylko nie mówcie nikomu!
Australijski chmiel
Zapytaj przeciętnego przedstawiciela płci męskiej, który pije piwo, a na pewno powie Ci, że australijski chmiel jest niesamowity. I jeśli zastanawiasz się, jak to jest, że dodajemy składnik piwa do formuł naszych produktów - nie martw się, jedyne co przyprawi Cię o zawrót głowy, to jego niesamowity zapach. Na zdrowie!
Olejek z australijskich nasion jojoby
Jedyna rzeczą przyjemniejszą od powiedzenia "jojoba" (wymawiamy żo-żo-ba) jest nakładanie olejku z jego nasion na włosy.Nasionka zebrane z krzaka jojoby, który wyrasta na pozbawionej życia pustyni, wyglądają jak duże ziarenka kawy i są używane od stuleci przez rdzennych Australijczyków do wzmacniania włosów. Jojobowite, prawda?
Australijski kwiat Łapa Kangura
Dlaczego nazywamy go Łapą Kangura? Cóż, wskazówką jest sama nazwa… Kwiat ten jest futrzasty jak łapa i w sumie ją przypomina. Ale nie obawiaj się, jego zapach jest inny niż sugerowałaby jego nazwa! Pięknie pachnie i pomaga nadać miękkość Twoim włosom.
Olejek z australijskich orzechów makadamia
Rdzenni Australijczycy twierdzą, że orzechy makadamia oraz olejek z nich pozyskiwany były używane w Australii od wieków. I pewnie długo zostałyby ich małą tajemnicą, gdyby nie pewien odkrywca z XIX wieku, który przebył pół świata i przywiózł ten sekret nam maluczkim. Co za facet!
Australijskie krasnorosty morskie
Tak, to właśnie to zielone coś, co wije się na dnie morza i głaszcze Cię po nogach. Ale proszę Cię! Chyba nie zrezygnujesz z okazji, żeby mieć bujne, jedwabiście gładkie włosy tylko dlatego, że składniki odbudowujące pochodzą z dna oceanu? Ach... I pachną tak zniewalająco...
Kora australijskiej dzikiej wiśni
Nasza formuła z korą dzikiej wiśni pomaga Twoim lokom, by były niezwykle sprężyste i błyszczące, a ta wiśniowa fantastyczność pachnie tak, że ma się ochotę schrupać małe co nie co. Oczywiście nie chodzi nam o to, byś oblizywała się, gdy tylko poczujesz ten zapach - to byłoby zdecydowanie szalone!
Australijska dzika brzoskwinia
Och, jak my kochamy australijską dziką brzoskwinię. Nasze soczyste formuły roztaczają pozytywny owocowy zapach i przychodzą na ratunek farbowanym włosom, gwarantując, że ich odcień na długo pozostanie niezwykle nasycony i lśniący.
Puder perłowy
Australia przez długi czas była jednym z największych na świecie producentów lśniących pereł, więc mało jest rzeczy, których Australijczycy mogliby jeszcze nie wiedzieć o ich blasku. I wiesz co? Używamy prawdziwych pereł, a nasza formuła dodaje blasku każdemu kosmykowi z osobna (sprawiając, że sama czujesz się jak bezcenna perła...)