Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

Świeży zapach w domu

Świeży zapach w domu

0
Styl naszego mieszkania lub domu tworzą nie tylko odpowiednio dobrane meble, oświetlenie, kolory ścian czy dekoracje. Jest coś jeszcze.

Często jednak zapominamy, że o naszym samopoczuciu w danym miejscu decyduje także to, co niewidoczne - zapach. Wpływa on na naszą kondycję  fizyczną i psychiczną, mobilizuje nas do działania lub wręcz przeciwnie - sprzyja wyciszeniu i odpoczynku. Zapachową aurę naszego mieszkania tworzy właściwie wszystko - od farb na ścianach i lakieru na podłodze, przez środki, jakich używamy do sprzątania, aż po domowe zwierzęta czy kulinarne specjały, które przygotowujemy w kuchni. Musimy jednak pamiętać, że istnieje wiele sposobów na wypełnienie naszego domu świeżą i przyjemną wonią. Poznajmy je!

Jedną z najważniejszych zasad utrzymania miłego, świeżego zapachu w domu jest regularne wietrzenie pomieszczeń. Okna powinniśmy otwierać najlepiej wcześnie rano - kiedy ruch samochodowy nie  jest jeszcze zbyt intensywny, a co za tym idzie - powietrze nie jest zanieczyszczone spalinami. Powiew świeżego powietrza nie tylko wprowadzi miły nastrój, ale także pomoże się obudzić, orzeźwi Cię i doda energii na cały dzień.

Roztaczać świeży zapach w domu możemy także podczas sprzątania. I to nie tylko dzięki detergentom, które niosą ze sobą zapachowe nuty. Przed rozpoczęciem odkurzania wsyp niewielką ilość proszku do prania o świeżym zapachu lub skrop worek kilkoma kroplami olejku zapachowego. Dzięki temu, zanim skończysz domowe obowiązki, Twój dom wypełni się świeżym zapachem.

Aby wprowadzić domowników w pozytywny nastrój, a mieszkanie wypełnić miłym aromatem, możesz wykorzystać także składniki, które znajdziesz w kuchni. Jeśli posiadasz ziarnistą kawę, weź 15 ziaren, wrzuć na teflonową patelnię i podgrzewaj na niewielkim ogniu. Po kilku minutach Twoje mieszkanie wypełni się aromatem kawy. Warto także nakłuć pomarańczę goździkami i postawić w salonie - przez kilka dni uwalniał się będzie z niej zniewalający, orientalny zapach.

W codziennej gonitwie często jednak brak nam czasu, aby zadbać o piękny zapach w mieszkaniu. Dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się świeżością zapachu w domu, świetnym rozwiązaniem będzie elektryczny odświeżacz powietrza. AmibiPur 3volution bez Twojej pomocy naprzemiennie uwalniać będzie trzy uzupełniające się kompozycje zapachowe, a Twój dom wypełniał się będzie odczuwalną świeżością aż przez 90 dni!

0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz