Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Świeży zapach w domu

Świeży zapach w domu

0
Styl naszego mieszkania lub domu tworzą nie tylko odpowiednio dobrane meble, oświetlenie, kolory ścian czy dekoracje. Jest coś jeszcze.

Często jednak zapominamy, że o naszym samopoczuciu w danym miejscu decyduje także to, co niewidoczne - zapach. Wpływa on na naszą kondycję  fizyczną i psychiczną, mobilizuje nas do działania lub wręcz przeciwnie - sprzyja wyciszeniu i odpoczynku. Zapachową aurę naszego mieszkania tworzy właściwie wszystko - od farb na ścianach i lakieru na podłodze, przez środki, jakich używamy do sprzątania, aż po domowe zwierzęta czy kulinarne specjały, które przygotowujemy w kuchni. Musimy jednak pamiętać, że istnieje wiele sposobów na wypełnienie naszego domu świeżą i przyjemną wonią. Poznajmy je!

Jedną z najważniejszych zasad utrzymania miłego, świeżego zapachu w domu jest regularne wietrzenie pomieszczeń. Okna powinniśmy otwierać najlepiej wcześnie rano - kiedy ruch samochodowy nie  jest jeszcze zbyt intensywny, a co za tym idzie - powietrze nie jest zanieczyszczone spalinami. Powiew świeżego powietrza nie tylko wprowadzi miły nastrój, ale także pomoże się obudzić, orzeźwi Cię i doda energii na cały dzień.

Roztaczać świeży zapach w domu możemy także podczas sprzątania. I to nie tylko dzięki detergentom, które niosą ze sobą zapachowe nuty. Przed rozpoczęciem odkurzania wsyp niewielką ilość proszku do prania o świeżym zapachu lub skrop worek kilkoma kroplami olejku zapachowego. Dzięki temu, zanim skończysz domowe obowiązki, Twój dom wypełni się świeżym zapachem.

Aby wprowadzić domowników w pozytywny nastrój, a mieszkanie wypełnić miłym aromatem, możesz wykorzystać także składniki, które znajdziesz w kuchni. Jeśli posiadasz ziarnistą kawę, weź 15 ziaren, wrzuć na teflonową patelnię i podgrzewaj na niewielkim ogniu. Po kilku minutach Twoje mieszkanie wypełni się aromatem kawy. Warto także nakłuć pomarańczę goździkami i postawić w salonie - przez kilka dni uwalniał się będzie z niej zniewalający, orientalny zapach.

W codziennej gonitwie często jednak brak nam czasu, aby zadbać o piękny zapach w mieszkaniu. Dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się świeżością zapachu w domu, świetnym rozwiązaniem będzie elektryczny odświeżacz powietrza. AmibiPur 3volution bez Twojej pomocy naprzemiennie uwalniać będzie trzy uzupełniające się kompozycje zapachowe, a Twój dom wypełniał się będzie odczuwalną świeżością aż przez 90 dni!

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie