Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Mój kosz

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

Prosty sposób na doskonale czyste pranie

Prosty sposób na doskonale czyste pranie

0
Są sposoby na to, aby pranie stało się czynnością nie tylko efektywną, ale także łatwą i przyjemną. Jak to zrobić? Przekonaj się sama!

Przedstawiamy Indesit Innex
Łatwy w obsłudze model sprawia, że wszyscy członkowie rodziny mogą osiągnąć niesamowite efekty prania. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk przez dwie sekundy, a pralka włączy się i uruchomi cykl prania tkanin mieszanych w temperaturze 30°C (1200 rpm), który zostanie zakończony w zaledwie 50 minut.

Innowacyjne kapsułki do prania Ariel 3 w 1.
Dzięki unikalnej, trzykomorowej budowie kapsułki Ariel 3 w 1 zapewniają doskonałe rezultaty w prosty i łatwy sposób. Składniki znajdujące się w pierwszej komorze kapsułki dokładnie piorą tkaniny, składniki zawarte w drugiej usuwają plamy, a składniki zawarte w trzeciej nadają tkaninom blask. Innowacyjna otoczka kapsułki całkowicie rozpuszcza się w kontakcie z wodą, uwalniając skuteczne technologie umożliwiające usuwanie różnego rodzaju plam. Dzięki specjalnej budowie kapsułki masz gwarancję doskonałych rezultatów dzięki silnie działającym, a przy tym delikatnym środkom piorącym.

Upewnij się, że środki piorące są przechowywane zawsze poza zasięgiem dzieci!

Ariel i Indesit podjęły współpracę, aby zapewnić Ci prosty sposób na doskonale czyste pranie.

W ograniczonym okresie, przy zakupie pralki Indesit Innex otrzymasz za darmo 6-miesięczny zapas* kapsułek do prania Ariel.

* Przy średnim zużyciu 3-4 kapsułek tygodniowo.
* oferta na 6 miesięcy: 3 x kapsułki do prania Ariel 3 w 1 Mountain Spring, 30szt., na podstawie średniej liczby prań w tygodniu (3,3), przy zalecanym dozowaniu w zwykłychwarunkach prania. Więcej informacji znajdziesz na www.indesit.pl

0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz