Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

Jak prać skarpetki?

Jak prać skarpetki?

0
Kto z nas nigdy nie zgubił skarpetki podczas prania? To powszechny problem... A sekret znikania skarpet jest niczym historia Atlantydy.

Dlaczego klucze znajdują się w jednym miejscu, podczas gdy jesteś pewna, że zostawiłaś je gdzie indziej? Dlaczego w nowiutkiej pończoszce pojawia się dziura?

Te wielkie i niewyjaśnione tajemnice dodają smaku naszemu codziennemu życiu.
No cóż… Teraz my pomożemy rozwiązać problem zaginionych skarpetek. Przed praniem warto włożyć je do zamykanej siatki, by były razem i nie mogły się „pogubić”.

Do siatki warto również włożyć rajstopy i bieliznę, ponieważ siatkapomoże chronić delikatny materiał. Nie czekaj i nie pozwól, by skarpetki „rozłączyły” się już w koszu na pranie - im dłużej czekasz, tym bardziej prawdopodobne, że się pogubią.
Miej osobne pudełko na te skarpetki, które niestety straciły swoją parę podczas prania. I nie bój się wyrzucać tych, które czekają tam całą wieczność. Skarpetki to podstawowy element garderoby. Nosimy je bardzo często. A to znaczy, że niekiedy niechcący je brudzimy bardziej niż zwykle -np. gdy bez kapci idziemy wyrzucić śmiecialbo tylko na sekundę wychodzimy na balkon. Aby usunąć te uporczywe plamy, użyj najpierw Ariel Professional, a następnie upierz skarpetki w środku piorącym Ariel, który pomoże im zachować idealny kształt i ochroni kolor - zadba onieskazitelną biel lub żywą barwę. Nie wrzucaj skarpetek instynktownie do pralki za każdym razem, gdy znajdziesz je w koszu. Podziel je według kolorów, rozmiarów i właścicieli. Chociaż skarpetki są małe i zazwyczaj schowane w butach, odpowiadają za komfort stóp. Dbaj o nie, ponieważ nic bardziej nie rozwiewa złudzeń, gdy piękna kobieta chowa w bucie dziurawą skarpetkę…

Artykuł został napisany przez ekspertów w dziedzinie prania marek Ariel i Lenor.

Więcej porad od ekspertów w dziedzinie prania pod poniższymi linkami: Ariel

0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz