Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Ewolucja zmywania z naukowego punktu widzenia

Dla Ciebie od Fairy
ewolucja-zmywania-z-naukowego-punktu-widzenia
0
Serce każdego domu

Kuchnia jest miejscem spotkań z rodziną i przyjaciółmi - miejscem, w którym bałagan jest najmniej pożądany. To właśnie w kuchni bardzo często zachowujemy specjalne środki ostrożności i mamy pewne przyzwyczajenia, które pomagają nam go uniknąć - nawet wtedy, gdy wcale nie są nam potrzebne.

Przywieranie jedzenia

Przygotowywanie posiłków często oznacza ogromny bałagan, zwłaszcza tuż po zakończonym gotowaniu. Jedzenie może przywierać do talerzy, garnków i naczyń żaroodpornych, ponieważ podczas pieczenia w piekarniku wysoka temperatura powoduje odparowywanie wody, co sprawia, że na naczyniach zostają trudne do usunięcia zabrudzenia.

Mity dotyczące zmywarek

Oczywiście zakładamy, że większa ilość wody pomoże nam lepiej doczyścić naczynia z resztek jedzenia - to naturalne. Aż 60% ludzi wierzy, że wstępne usuwanie zabrudzeń jest konieczne, aby naczynia umyte w zmywarce były idealnie czyste. Jest bardzo wiele mitów dotyczących zmywarek, w które gorąco wierzymy:

Zawsze najpierw namaczaj naczynia zaledwie 3% respondentów przyznało, że nigdy nie namaczają brudnych naczyń przed włożeniem ich do zmywarki.

Namaczaj naczynia, jeśli przywarły do nich resztki jedzenia zwłaszcza jeśli przyrządziłaś lasagne - potrawę, przy gotowaniu której powstają najbardziej uporczywe zabrudzenia - takie, których większość z nas nie cierpi zmywać.

Ponad 40% garnków i patelni oraz 21% misek myjemy ręcznie.

Wszystkie detergenty działają tak samo.

Ale czy te mity są prawdą czy fikcją? Czy możemy pominąć namaczanie i mieć idealnie czyste naczynia, zmywając je w zmywarce przy użyciu jednej tabletki do zmywania? Z Fairy Platinum to możliwe.

Zmywanie z naukowego punktu widzenia

W oparciu o wieloletnie badania i ciągły rozwój Fairy stara się dokładnie zrozumieć proces przypalania się jedzenia i czyszczenia powstałych w ten sposób zabrudzeń. Jaki jest tego wynik? Doskonałe efekty zmywania już za pierwszym razem - i to bez namaczania.

Szybsze działanie wody

Woda jest niezbędna w procesie usuwania uporczywych zabrudzeń, ponieważ pomaga zmiękczyć pozostałości jedzenia. Jednak w przypadku zaschniętych resztek jedzenia, które mają bardzo zwartą strukturę, woda nie zawsze może przedostać się pod zewnętrzną warstwę zabrudzeń. Nowe kapsułki Fairy Platinum przyspieszają działanie wody i szybciej rozbijają resztki jedzenia, zastępując tym samym etap namaczania. Kapsułki Fairy Platinum optymalizują działanie wody, dzięki czemu natychmiast powstaje efekt pęcznienia i 2) rozbijają tłuszcz, aby pozwolić wodzie działać. Następnie unikalne i zastrzeżone połączenie składników aktywnych Fairy pomaga uporać się nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami i osiągnąć doskonałe rezultaty zmywania, bez namaczania!

Nowe kapsułki Fairy Platinum są stworzone do pozornie niemożliwych wyzwań, tak abyś mogła zaoszczędzić trochę czasu, ominąć etap namaczania i mieć więcej czasu dla najbliższych.


Omiń etap namaczania

Stosując odpowiedni detergent, możesz włożyć brudne naczynia bezpośrednio do zmywarki - nie musisz się martwić o etap namaczania. Nie ma potrzeby, aby wciąż wierzyć w jeden z mitów dotyczących zmywarek. Na tym właśnie polega ewolucja.


Nowa formuła Fairy Platinum została ulepszona, aby zapewnić doskonałe rezultaty zmywania już za pierwszym razem, bez namaczania:

  • Nowe Fairy Platinum wzmacniają działanie wody, poprzez tworzenie optymalnych warunków do zmiękczania zaschniętych resztek jedzenia.
  • Fairy Platinum zawierają unikalne i zastrzeżone połączenie składników aktywnych, które pomagają skutecznie usuwać zabrudzenia już za pierwszym razem.
  • Fairy Platinum czyszczą także filtr Twojej zmywarki.
  • Fairy Platinum doskonale czyszczą zaschnięte resztki jedzenia już za pierwszym razem.
1 Badanie zostało przeprowadzone przez Vision Critical na życzenie Fairy, we wrześniu 2014 roku, wśród 1200 respondentów w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Polsce i Turcji.
2 Dishwashing Behaviour of European Consumers 2015, Uniwersytet w Bonn, wrzesień 2015 r.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie