nowy pokój “Z dumą wspieramy Mamy”

Rozbudowana Klinika i nowy pokój “Z dumą wspieramy Mamy” w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”

Dziecko w szpitalu to temat trudny, wie o tym prawie połowa dorosłych Polaków. Aż 49% rodziców dzieci do 18 roku życia doświadczyła osobiście nocowania przy łóżku dziecka na karimacie czy krześle lub zna taką sytuację z historii najbliższej rodziny.


Dziecko w szpitalu to temat trudny, wie o tym prawie połowa dorosłych Polaków. Aż 49% rodziców dzieci do 18 roku życia* doświadczyła osobiście nocowania przy łóżku dziecka na karimacie czy krześle lub zna taką sytuację z historii najbliższej rodziny. Jednocześnie rodzic w szpitalu to pomoc dla personelu, a czasami, jak w przypadku wcześniaków i niemowlaków konieczność – karmienie, dotyk, to istotne części procesu leczenia.

article image

Naprzeciw trudnym warunkom pobytu rodziców w szpitalach, wychodzi firma Procter & Gamble, która wspólnie z Fundacją Polsat, kontynuuje program „Z Dumą wspieramy Mamy”. Wraz z przeprowadzoną dzięki Fundacji Polsat rozbudową Kliniki Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka w jednym z największych szpitali pediatrycznych w Polsce, Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”, otworzono bezpłatny pokój hotelowy dla matek. Zapewnia on mamom warunki mieszkania, które pozwolą im w pełni koncentrować się na wspieraniu dzieci w procesie leczenia.

Ariel Liquid Main packshot
Płyn do prania Ariel
(254)

Płyn do prania Ariel

Odkryj teraz!

article image

Na stworzoną w szpitalu przestrzeń „Z dumą wspieramy Mamy” składają się: pokój z 17-oma łóżkami, toaleta, łazienka z prysznicem, wyposażona m.in. w pralkę i suszarkę, ufundowane przez markę BEKO, a także aneks kuchenny połączony z jadalnią. Do dyspozycji mam będą również uzupełniane na bieżąco produkty P&G, potrzebne w życiu codziennym, takie jak m.in.: płyn do mycia naczyń Fairy, szampony i odżywki Pantene, pasty do zębów Blend-a-med, podpaski Always, a także produkty do prania Ariel oraz płyn Lenor.

„Taka swobodna przestrzeń socjalna dla mam jest niezwykle istotna, zwłaszcza w sytuacji hospitalizacji noworodków, dla których stały kontakt z matką, jej pokarm, dotyk i obecność, są niezbędne do szybkiego powrotu do zdrowia.” – dodaje prof. Anna Dobrzańska, Kierownik Kliniki Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka.

*

Badanie TNS Polska, Warunki pobytu rodziców w szpitalu podczas hospitalizacji dzieci, kwiecień 2016

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej