Pomysł na prezent dla dziecka

Pomysł na prezent dla dziecka

Wybór odpowiedniego prezentu dla dziecka to spora odpowiedzialność. Nie jest łatwo sprostać wymaganiom najmłodszych - zwłaszcza, jeśli nie podąża się za najnowszymi trendami. Jednocześnie podarunek musi spełniać wymogi bezpieczeństwa (drobne elementy nie są wskazane) i... nie powinien irytować reszty domowników. W przeciwnym wypadku, szybko trafi z powrotem do sklepu wraz z paragonem.


Zacznijmy od końca: jakich zabawek należy bezwzględnie unikać?

Tych głośnych. Dzieci je uwielbiają, a dorośli uwielbiają... mniej. Najmłodsi kochają hałasować i kupienie im bębenka czy mówiącej lalki może się skończyć załamaniem nerwowym u starszych domowników.

O czym warto pomyśleć?

Warto zainwestować w zabawki rozwijające, pobudzające wyobraźnię i kreatywność u dzieci. Tutaj przodują te interaktywne – umożliwiające wciskanie, przełączanie i wszelkiego rodzaju aktywne uczestnictwo w zabawie.

Warto nauczyć dzieci zdrowej rywalizacji i umiejętności przegrywania. Tak – przegrywania!
Zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia z rodzeństwem.
Pod tym względem świetnie sprawdzają się gry planszowe – w sklepach mamy ich coraz większy wybór. Niektóre są wręcz wskazane dla małych dzieci – uczą czytać, liczyć, nawet pisać czy logicznie wnioskować.

Trendy nie mogą się mylić…

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Szczególną rolę w świecie dzieci odgrywa moda. Nawet, jeśli jest tylko chwilowa. Część rodziców wybiera taktykę ulegania trendom, a inni – zupełnie świadomie – konsekwentnie stają im na przekór. Niezależnie od tego, jaką rolę przyjmiesz, zawsze warto jest mieć w pamięci, co aktualnie pasjonuje dzieciaki … na tym kanale dziecięcym, którego nie wykupiłaś w swojej ofercie telewizji cyfrowej.

…i jeszcze jedno – dobra rada: złote czasy Misia Uszatka czy Bolka i Lolka to już raczej pieśń przeszłości...

Pomysły dobre, pewne i sprawdzone

Dobrym pomysłem może być film na płycie DVD lub Blu-Ray. Baśnie Disney’a działają znakomicie od lat – to właściwie pewniak.
Naturalnie, jeśli znajdziemy jeszcze taki film, którego podopieczny nie widział szesnaście razy z rzędu...

Jeśli natomiast dziecko nie jest nasze – przed kupnem prezentu warto skonsultować go z rodzicami. Pamiętajmy, że prezenty nie mogą łamać zasad i reguł panujących w mieszkaniu.

Pewni możemy być tylko jednego - jeśli prezent nie spodoba się milusińskiemu, ten całkowicie szczerze nas o tym poinformuje.
Nawet, jeśli prawda o naszym podarunku będzie brutalna.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

odysea

odysea

Zgłoszone

Mam dwie córki jedna skończy na dniach 6 lat a druga ma 16msc. Problem z prezentami jest na każdą okazję urodziny jednej czy drugiej, dzień dziecka, choinka. Starsza ma wszystko, a młodsza jest poszkodowana bo albo dostaje zdublowane prezenty, albo ma po starszej siostrze. Nie raz prosiłam o to aby się wszyscy złożyli i kupili jeden ale porządny prezent a nie tysiące pierdułek które później walają się po całym domu (nienawidzę tego).

  • Zgłoś
bosyw

bosyw

Zgłoszone

Moja córcia na 5 urodzinki od koleżanek i kolegów z przedszkola dostała książeczki, lalki, gry planszowe ale najbardziej ucieszyła się z kolorowego pudełka zawierającego opaskę do włosów, bransoletkę spineczki i masę gumek do włosów. Była zachwycona :)

  • Zgłoś

Jak najbardziej, kupować tylko to co przyda się a nie bzdet który poleci w kąt!

  • Zgłoś
Doti28

Doti28

Zgłoszone

Ja tego też nigdy nie zostawiam na ostatnią chwilę .Zawsze się składamy by nie kupować pierdoł tyko naprawdę fajną rzecz

  • Zgłoś

Słusznie, prezent dla swojego dziecka łatwiej wybrać bo wiadomo co chcemy by dostało aby było zadowolone z tego zarówno dziecko jak i my. Jeżeli natomiast chodzi o prezenty dla innych dzieci to konsultacje z rodzicami sa konieczne aby dziecko jak i rodzice byli równo zadowoleni a nikt nie zna swoich dzieci lepiej niż mama i tato. Ja co roku przeżywam to samo ale nie jeśli chodzi o moje dziecko ale jeśli chodzi o moich siostrzeńców to zawsze jest rozmowa z rodzicami nawet kilkugodzinna.

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej