Pomoc potrzebującym na Święta Bożego Narodzenia

Pomoc potrzebującym na Święta Bożego Narodzenia

W Wigilię Bożego Narodzenia świat trochę zwalnia i wszyscy szukamy pokoju, miłości i odprężenia. W tym czasie czujemy się bardziej odpowiedzialni za siebie nawzajem. Pomóżmy ludziom, którzy są w potrzebie, aby nie spędzili Świąt Bożego Narodzenia w okropnych warunkach!


Święta Bożego Narodzenia to coś więcej niż tylko dawanie prezentów. Spróbuj znaleźć organizacje charytatywne, przez które możesz przekazać datki dla potrzebujących – oczywiście odpowiednie do twojej sytuacji finansowej. Zaangażuj swoje dzieci w działania charytatywne! Powinny nauczyć się, jak rezygnować z czegoś na rzecz innych.

Gdy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, wiele organizacji charytatywnych stara się wspomóc potrzebujących. Taka społeczna współpraca może dać nadzieję i szansę na szczęśliwsze święta wielu osobom żyjącym w trudnych warunkach.

Możesz pomóc przekazując niewielkie datki. Federacja Polskich Banków Żywności na kilka tygodni przed świętami prowadzi zbiórkę żywności dla potrzebujących w dużych supermarketach. Fundacja Świętego Mikołajaświadczy pomoc dla rodzinnych domów dziecka i funduje stypendia dla zdolnych uczniów.

Szlachetna Paczka to również pomoc dla najuboższych – w tej akcji można wybrać rodzinę, której chcemy i możemy sprawić świąteczne prezenty.

A zatem można wybrać wiele różnych form pomagania innym. Jedną z nich jest udział w bożonarodzeniowej imprezie charytatywnej. Rozejrzyj się po okolicy i znajdź ludzi w potrzebie. Jedna drobna przysługa może wiele zmienić. W Święta Bożego Narodzenia nikt nie powinien pozostać bez pomocy.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

obejrzyj teraz

Zajrzyj za kulisy Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang i
zobacz, jak sportowcy, ich rodziny i fani obchodzą Walentynki, dzieląc
się swoimi przesłaniem MIŁOŚCI z całym światem!

obejrzyj teraz
Udostępnij wideo

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Pokaz slajdów

Profesjonalne wskazówki stylisty gwiazd, Gabriela Samry

Gabriel Samra, stylista gwiazd, jest w Pyeongchang, gdzie udziela sportowcom profesjonalnych porad, ak wyglądać promiennie pomimo chłodu i zmiennych warunków atmosferycznych! Tutaj dzieli się swoją wiedzą na ten temat, abyś zawsze mogła wyglądać pięknie niezależnie od pogody.

zobacz wskazówki
Pokaz slajdów

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Jako P&G pragniemy budować świat, w którym każdy ma takie samo prawo do realizowania swoich marzeń i pasji, bez względu na to kim jest, skąd pochodzi, kogo kocha i jaką wiarę wyznaje. Będąc sponsorem Igrzysk Olimpijskich chcemy uhonorować wszystkie mamy, które pomagają swoim dzieciom przezwyciężać przeciwności losu i dostrzegają drzemiący w nich potencjał, bez względu na to, co sądzą i widzą inni. Wyobraźmy sobie, jak wyglądałby świat, gdybyśmy wszyscy widzieli siebie nawzajem tak, jak widzą nas nasze mamy. #MiloscPonadUprzedzenia

Udostępnij wideo
#MiloscPonadUprzedzenia