Jaką wybrać zmywarkę?

Jaką wybrać zmywarkę?

Ostatnie lata przyniosły ogromny wzrost świadomości i odpowiedzialności ekologicznej producentów urządzeń napędzanych energią elektryczną.


Wiodące marki aktywnie uczestniczą w programach ochrony środowiska i zasobów naturalnych, za punkt honoru stawiając sobie dbałość o maksymalną energooszczędność swoich urządzeń. Również my uczestniczymy w wyścigu o wdrażanie najbardziej skutecznych systemów służących redukcji zużycia energii – w trosce o dobro Ziemi i przyszłych pokoleń. Zmywarki stanowią duże pole do popisu. W tej dziedzinie możemy poszczycić się doskonałymi wynikami: na przestrzeni ostatnich 15 lat uzyskaliśmy 50% redukcję zużycia energii. Modele nowej generacji korzystają z wielu rozwiązań, służących oszczędności energii. Dzięki zastosowaniu niezwykle wydajnego, magnetycznego silnika iQdrive, najnowszej technologii sensorowej i innych, innowacyjnych patentów, urządzenia z linii speedMatic – zarówno 60-, jak i 45 cm pracują wyjątkowo efektywnie: zużywają około 0,7 kWh energii elektrycznej na cykl i szczycą się najwyższą klasą energetyczną A+++.

Zaawansowane modele ze znakiem eco+ można śmiało zakwalifikować do grupy rekordzistek w skali światowej! Do najbardziej oszczędnych należy model ecoStar2 z autorską technologią Turbosuszenia Zeolith®.

Warto poznać działanie tej futurystycznej technologii, wykorzystującej naturalne właściwości minerału zeolit, zdolnego do przetwarzania absorbowanej wilgoci w energię cieplną. Aktywne wspomaganie suszenia daje niebagatelne oszczędności, gdy umieszczone pod komorą zmywarki granulki minerału wchłaniają wilgoć z wnętrza, aby następnie przetworzyć ją w ciepło, emitowane do komory zmywarki. Podczas zmywania, pod wpływem wysokiej temperatury, ogrzewający się minerał odzyskuje swoje właściwości absorbcyjne i znów może wspomagać proces suszenia. Minerał nie zużywa się, co oznacza, że będzie działać z taką samą wydajnością, obniżając skutecznie zużycie energii przez cały czas użytkowania urządzenia.

Fairy Platinum Lemon Tabletki do zmywarki 10 sztuk
Fairy All in One Platinum
(4292)

Fairy All in One Platinum Tabletki do zmywarki

Odkryj teraz!

Najnowsza technologia dotyczy również środków jakich używamy korzystając ze zmywarek, lepiej użyć tych które jednocześnie myjąc naczynia, dbają o zmywarkę i o środowisko, do takich zaliczamy kapsuki Fairy all-in-1 Platinum.

Zmywarki oferują też wiele innych, energooszczędnych rozwiązań. Na niższe zużycie prądu możemy liczyć wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z wymiennikiem ciepła oraz sensorami, dostosowującymi parametry programu do konkretnych potrzeb. Zaczynając od programów eco i automatycznych, na funkcjach typu varioSpeed, czy halfLoad skończywszy. Natomiast wymiennik ciepła wykorzystuje wysoką temperaturę z fazy mycia do podgrzania wody w kolejnych etapach programu: płukania i suszenia. Korzystanie z ciepła resztkowego pozwala oszczędzić około 15% energii.

Pamiętajmy jak ważne jest nasze środowisko i należy o nie dbać.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Chce kupic zmywarke ale szukam i nie wiem na jaką się zdecydować Myślę nad beko

  • Zgłoś
heroes

heroes

Zgłoszone

Rzeczywiscie wybor zmywarki nie jest prosty, zwlaszcza, ze na rynku jest ogromny wybor produktow i kazda marka kusi jakąs innowacją.

  • Zgłoś

Super fair używam już dlugo

  • Zgłoś

Tabletki fairy super sprawda .polecam goraco

  • Zgłoś
banel

banel

Zgłoszone

Polecam zmywarki firmy beko. Posiadają tryb eco, są bardzo dobre i oszczędne.

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej