Jak zaoszczędzić na biletach lotniczych

Jak zaoszczędzić na biletach lotniczych

Podróżuj po całym świecie, dzięki tanim lotom oraz naszym praktycznym poradom!


W ciągu ostatnich lat podróżowanie samolotem stało się stosunkowo drogie, zwłaszcza jeżeli podróżujesz z całą rodziną. Odwiedzenie dalszej rodziny niejednokrotnie wiąże się z wielomiesięcznym oszczędzaniem lub wyrzeczeniami. Jednak ewentualne koszty nie oznaczają, że musisz zostać w domu. Poznaj nasze praktyczne sposoby, które pozwolą Ci zaoszczędzić na biletach lotniczych. Możesz zacząć stosować je już dzisiaj.

Podróżuj poza sezonem.
Najwięcej zaoszczędzisz na biletach lotniczych, ustalając kiedy przypada najbardziej popularny okres podróży, tzw. sezon. Sprawdź, w jakim okresie sezon przypada w rejonie, który Cię interesuje i po prostu go unikaj. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy. Często loty poza sezonem mogą być wielokrotnie tańsze. Na przykład loty na Karaiby są tańsze latem, ponieważ jest to bardzo popularny kierunek w trakcie zimowych miesięcy. Natomiast od czerwca do października na Karaibach szaleją huragany, choć rzadko dotyczy to obszarów położonych w głębi wysp.

Wyraź zgodę na otrzymywanie ofert od linii lotniczych.
Skorzystaj z wyszukiwarek tanich połączeń lub ofert wysyłanych mailem ze strony linii lotniczych, z uwzględnieniem interesujących Cię celów podróży. Otrzymasz smsa lub maila z informacją o obniżeniu ceny biletów w danym kierunku. Śledź informacje przez kilka tygodni, a szybko rozeznasz się w najkorzystniejszych ofertach. To pozwoli Ci nie przegapić kolejnej superokazji.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Znajdź stronę do rezerwowania biletów.
Z ekonomicznego punktu widzenia bilety najlepiej jest rezerwować na sześć tygodni przed planowanym lotem. Loty wydają się być znacznie droższe w momencie, gdy stają się dostępne, po czym stopniowo tanieją, by znów gwałtownie zdrożeć. Tak zwane oferty last-minute to mit. Chociaż czasami rzeczywiście są dostępne, chyba nie ma sensu ryzykować. Całkiem uzasadnione wydaje się zrobienie rezerwacji w środku dnia danego tygodnia niż w weekend, poza godzinami pracy biura sprzedaży biletów lotniczych. Wiele osób poszukuje okazji i dokonuje rezerwacji w dniach wolnych od pracy, z czego doskonale zdają sobie sprawę linie lotnicze. Dlatego też ceny biletów mogą być odrobinę niższe w czasie godzin pracy.

Wybieraj loty z mniejszych lotnisk.
Możesz znaleźć korzystniejszą ofertę, zwłaszcza na loty krajowe, z mniejszych lotnisk. Jeżeli mieszkasz w miejscu o dużym natężeniu ruchu lotniczego możesz wybierać spośród ofert kilku lotnisk. Sprawdź wszystkie dostępne oferty, ponieważ mogą się one bardzo różnić między sobą. Mniejsze lotniska zwykle nie są tak piękne jak te większe, ale za to oferują niższe ceny biletów.

Korzystaj z krajowych linii lotniczych.
Krajowe linie lotnicze przeważnie posiadają korzystniejszą ofertę cenową niż duże, międzynarodowe linie i często oferują promocyjne ceny na bilety w poszczególnych kierunkach. Ponadto liczba krajowych lotów nieustannie wzrasta, co pozwala oferować połączenia na terenie niemalże całego kraju.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Konkretne informacje z których bardzo chętnie skorzystam wyjeżdzając

  • Zgłoś

bardzo pomocny artukuł

  • Zgłoś

Świetne porady warto je zastosować w życiu :)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora