Ewolucja zmywania z naukowego punktu widzenia

Ewolucja zmywania z naukowego punktu widzenia

Serce każdego domu


Kuchnia jest miejscem spotkań z rodziną i przyjaciółmi – miejscem, w którym bałagan jest najmniej pożądany. To właśnie w kuchni bardzo często zachowujemy specjalne środki ostrożności i mamy pewne przyzwyczajenia, które pomagają nam go uniknąć - nawet wtedy, gdy wcale nie są nam potrzebne.

Przywieranie jedzenia

Przygotowywanie posiłków często oznacza ogromny bałagan, zwłaszcza tuż po zakończonym gotowaniu. Jedzenie może przywierać do talerzy, garnków i naczyń żaroodpornych, ponieważ podczas pieczenia w piekarniku wysoka temperatura powoduje odparowywanie wody, co sprawia, że na naczyniach zostają trudne do usunięcia zabrudzenia.

Mity dotyczące zmywarek

Oczywiście zakładamy, że większa ilość wody pomoże nam lepiej doczyścić naczynia z resztek jedzenia – to naturalne. Aż 60% ludzi wierzy, że wstępne usuwanie zabrudzeń jest konieczne, aby naczynia umyte w zmywarce były idealnie czyste. Jest bardzo wiele mitów dotyczących zmywarek, w które gorąco wierzymy:

Zawsze najpierw namaczaj naczynia zaledwie 3% respondentów przyznało, że nigdy nie namaczają brudnych naczyń przed włożeniem ich do zmywarki.

Namaczaj naczynia, jeśli przywarły do nich resztki jedzenia zwłaszcza jeśli przyrządziłaś lasagne – potrawę, przy gotowaniu której powstają najbardziej uporczywe zabrudzenia – takie, których większość z nas nie cierpi zmywać.

Ponad 40% garnków i patelni oraz 21% misek myjemy ręcznie.

Wszystkie detergenty działają tak samo.

Ale czy te mity są prawdą czy fikcją? Czy możemy pominąć namaczanie i mieć idealnie czyste naczynia, zmywając je w zmywarce przy użyciu jednej tabletki do zmywania? Z Fairy Platinum to możliwe.

Golarka Waterflex Wet&Dry
Golarka Waterflex Wet&Dry
(1)

Odkryj teraz!

Zmywanie z naukowego punktu widzenia

W oparciu o wieloletnie badania i ciągły rozwój Fairy stara się dokładnie zrozumieć proces przypalania się jedzenia i czyszczenia powstałych w ten sposób zabrudzeń. Jaki jest tego wynik? Doskonałe efekty zmywania już za pierwszym razem – i to bez namaczania.

Szybsze działanie wody

Woda jest niezbędna w procesie usuwania uporczywych zabrudzeń, ponieważ pomaga zmiękczyć pozostałości jedzenia. Jednak w przypadku zaschniętych resztek jedzenia, które mają bardzo zwartą strukturę, woda nie zawsze może przedostać się pod zewnętrzną warstwę zabrudzeń. Nowe kapsułki Fairy Platinum przyspieszają działanie wody i szybciej rozbijają resztki jedzenia, zastępując tym samym etap namaczania. Kapsułki Fairy Platinum optymalizują działanie wody, dzięki czemu natychmiast powstaje efekt pęcznienia i 2) rozbijają tłuszcz, aby pozwolić wodzie działać. Następnie unikalne i zastrzeżone połączenie składników aktywnych Fairy pomaga uporać się nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami i osiągnąć doskonałe rezultaty zmywania, bez namaczania!

Nowe kapsułki Fairy Platinum są stworzone do pozornie niemożliwych wyzwań, tak abyś mogła zaoszczędzić trochę czasu, ominąć etap namaczania i mieć więcej czasu dla najbliższych.


Omiń etap namaczania

Stosując odpowiedni detergent, możesz włożyć brudne naczynia bezpośrednio do zmywarki – nie musisz się martwić o etap namaczania. Nie ma potrzeby, aby wciąż wierzyć w jeden z mitów dotyczących zmywarek. Na tym właśnie polega ewolucja.


Nowa formuła Fairy Platinum została ulepszona, aby zapewnić doskonałe rezultaty zmywania już za pierwszym razem, bez namaczania:

  • Nowe Fairy Platinum wzmacniają działanie wody, poprzez tworzenie optymalnych warunków do zmiękczania zaschniętych resztek jedzenia.
  • Fairy Platinum zawierają unikalne i zastrzeżone połączenie składników aktywnych, które pomagają skutecznie usuwać zabrudzenia już za pierwszym razem.
  • Fairy Platinum czyszczą także filtr Twojej zmywarki.
  • Fairy Platinum doskonale czyszczą zaschnięte resztki jedzenia już za pierwszym razem.
1 Badanie zostało przeprowadzone przez Vision Critical na życzenie Fairy, we wrześniu 2014 roku, wśród 1200 respondentów w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Polsce i Turcji.
2 Dishwashing Behaviour of European Consumers 2015, Uniwersytet w Bonn, wrzesień 2015 r.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Najlepsze produkty na rynku ma chyba Tora-Line. Nie spotkałem takich rewelacyjnych płynów u żadnego innego producenta, Moje ulubione to PCV - usunie każdy bród z obić z ekoskóry, paneli podłogowych, ram okiennych - wszystko co jest z tworzywa lub nim pokryte. Do kafelek - fugi doprowadza w kilka sekund do pierwotnego koloru

  • Zgłoś

FAIRY rewelacja, nie tylko kapsułki ale i płyn do naczyń, brawo dla znaku FAIRY, nie zmienię na inny, bo FAIRY wciąż ... ;-)

  • Zgłoś

Najlepsze kapsułki

  • Zgłoś

Dla mnie najlepszy polecam w 100% się sprawdza !!! :)

  • Zgłoś

Najlepszy plyn do zmywania

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.