Czas na sprytne wydawanie pieniędzy?

Czas na sprytne wydawanie pieniędzy?

Fairy pokazuje nam, że sprytne wydawanie pieniędzy na potrzeby całej rodziny zaczyna się od przyzwyczajeń, jakie mamy przy robieniu zakupów, a kończy na zmywaniu po wspólnych posiłkach!


ZAPLANOWANE ZAKUPY

Na poniższej liście znajdziesz kilka wskazówek, dzięki którym będziesz miała pewność, że masz pełną kontrolę nad tym, co kupujesz.

Usiądź z rodziną i wspólnie zaplanujcie posiłki. Planowanie jadłospisu z wyprzedzeniem pozwala nam ograniczyć kupowanie niepotrzebnych rzeczy.
Mimo że dzieci lubią prowadzić duże wózki w sklepach, mniejsze wózki czy koszyki są praktyczniejsze, ponieważ uniemożliwiają nam zapakowanie zbyt dużej liczby artykułów.
Poćwicz silną wolę. Niskie ceny mogą zachęcać nas do zakupu rzeczy, których po prostu nie potrzebujemy.

5 KUCHENNYCH WSKAZÓWEK

1 Stosowanie wolnowaru, aby przygotować dania jednogarnkowe to praktyczny i prosty sposób na gotowanie posiłków dla dużej rodziny. Metoda wolnego gotowania umożliwia także odpowiednie rozdrobnienie kawałków mięsa.

2 Nie bój się używać innych składników, zamiast od razu biec do sklepu, gdy tylko zdasz sobie sprawę z tego, że brakuje Ci składnika do danej potrawy. Jeśli według przepisu potrzebujesz posiekanego czosnku, a w domu masz tylko suszony, nic nie szkodzi – suszony również będzie dobry.

3 Zawiąż rajstopy, których nie nosisz i powieś w nich cebule, czosnek, czy inne warzywa i owoce. Ważne, aby wisiały w pozycji poziomej, a ograniczony dostęp powietrza sprawi, że zachowają świeżość na dłużej!

4 Niezbędne są także pojemniki próżniowe do przechowywania żywności. To idealny sposób na przedłużenie świeżości jedzenia przechowywanego w lodówce, czy odpowiednie przechowywanie pozostałości po kolacji.

Fairy All In One Tabletki do zmywarki
Fairy All In One
(315)

Fairy All In One Tabletki do zmywarki

Odkryj teraz!

5 Ciesz się wspólnym gotowaniem, pieczeniem ciasta, czy robieniem dżemu z resztek owoców. Takie smakołyki i inne przetwory są doskonałym sposobem na wykorzystanie resztek warzyw czy owoców.

KUPUJ ŚRODKI, KTÓRE MAJĄ SKONCENTROWANĄ FORMUŁĘ

Zazwyczaj zwracamy uwagę na artykuły, które kosztują więcej, lecz małe wydatki również mają ogromne znaczenie. Z biegiem czasu możemy zaoszczędzić, kupując bardziej wydajne produkty w skoncentrowanej formie.

Na przykład syropy owocowe, ocet, czy płyny do mycia naczyń ze skoncentrowaną formułą, które są bardziej wydajne niż rozcieńczone produkty.

Nowa formuła płynu do zmywania Fairy z aktywną pianą jest bardziej skoncentrowana. Nowy płyn do mycia naczyń Fairy starcza na dłużej i umyjesz nim aż 50% więcej naczyń*, a Twój budżet domowy zostanie nieco odciążony. Każda kropla płynu do mycia naczyń zapewnia doskonałą moc usuwania tłustych zabrudzeń i jest bardziej wydajna.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dobry produkt,dobrze sie rozpuszcza ,ladnie pachnie.

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.