Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Urok jaśminu

urok-jasminu
0
Jaśmin można znaleźć dziś wszędzie.

Ten świeży, pociągający kwiat znajdziesz w herbacie, perfumach i odświeżaczach powietrza. Jego nazwa pochodzi od perskiego słowa yasmin, które oznacza „dar od boga". Jak wiele o nim wiesz?

JAŚMIN
Jaśmin pochodzi z rodziny roślin oliwkowatych, a jego 3000 odmian rośnie głównie w tropikalnych i ciepłych rejonach świata. Jego kwiaty mają zazwyczaj kolor biały lub żółty, jednak zdarzają się również czerwonawe. W całych Indiach i na Sri Lance jaśmin stosowany jest w obrzędach religijnych. Kosze jaśminu stawia się u stóp statuetek reprezentujących bogów. Jaśmin jest również „narodowym" kwiatem Pakistanu i Filipin.

UWODZICIELSKI JAŚMIN
Starożytni Grecy i Egipcjanie jako pierwsi produkowali wonny olejek z liści jaśminu. Odkryli oni, że ma on nie tylko właściwości lecznicze, ale również uwodzicielskie. Podobno właśnie przy pomocy jaśminu, Kleopatra uwiodła Antoniusza. Jego kwiaty mają wiele różnych właściwości, które razem sprawiają, że czujesz się wyjątkowo i kobieco, wprost nie można Ci się oprzeć! To wyjaśnia, dlaczego 83% wszystkich perfum zawiera jaśmin!

WŁAŚCIWOŚCI JAŚMINU
Olejek jaśminowy stosowany jest w terapii bólu i pomaga przywrócić spokój ducha i umysłu. Ma również właściwości antyseptyczne, które łagodzą podrażnienia skóry. Aromaterapeuci twierdzą, że korzystnie wpływa na ciśnienie krwi, puls oraz równy oddech. Olejek ten posiada właściwości wykrztuśne, może być stosowany w leczeniu kaszlu i suchości gardła.

Najnowsze badania wykazały, że jaśmin ma również właściwości uspokajające i odprężające. Wdychając zapach jaśminu wysyłamy sygnały do części mózgu odpowiedzialnej za emocje. Dzięki temu jest to świetny, naturalny sposób radzenia sobie ze stresem, depresją i przemęczeniem.

HERBATA
Jaśmin jest coraz popularniejszym dodatkiem do zielonej herbaty. Poza działaniem leczniczym, herbaty te pomagają spalać kalorie i nadmiar tłuszczu. Są idealne, jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy.

Jeden mały kwiat, a tyle różnych zastosowań! Pamiętaj, że również wkładki higieniczne Discreet Irresistible mają delikatny zapach jaśminu, żebyś cały dzień czuła się świeżo i pięknie!

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie