Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

Jak zrobić pojemnik ceramiczny na żywność?

jak-zrobic-pojemnik-ceramiczny-na-zywnosc
0
Wyobraź sobie, że jest lato, a Ty urządzasz piknik dla przyjaciół w ogrodzie. Właśnie skończyłaś układanie dań na stole, a tu nagle znajdujesz muchę w humusie, którego przygotowanie zajęło Ci całe popołudnie. O ironio losu. Jeżeli nie możesz zorganizować przyjęcia w domu, możesz uniknąć takich sytuacji wykorzystując pojemniki na żywność. Pokażemy Ci jak przygotować je gustownie i ze smakiem.

Nie polecamy: Żywność pozostawiona na zewnątrz bez odpowiedniego zabezpieczenia może oznaczać niemiłą niespodziankę. Miliony małych, nieprzyjaznych owadów i stworzeń tylko czyhają na taką sposobność, aby dobrać się do Twojego posiłku. Nie pozwól im na to.

Plan: Do zrobienia ceramicznych pudełek do przechowywania żywności potrzebne będzie:

  • kilka starych doniczek, najlepszym materiałem będzie terakota
  • taśma malarska
  • nietoksyczna farba akrylowa
  • wałek do farby z tacą
  • kawałek wstążkiKrok pierwszy: Wyczyść doniczki. Osusz je, po czym przyklej do nich kilka kawałków taśmy. Jeden dłuższy pasek przyklej dookoła podstawy doniczki, a dwa krótsze wzdłuż całego jej boku.Krok drugi: Wałkiem pomaluj doniczki, a następnie pozostaw je do wyschnięcia.Krok trzeci: Kiedy farba już wyschnie, odklej taśmę malarską.Krok czwarty: Na koniec, kawałek wstążki przełóż przez otwór w spodzie doniczki, dzięki czemu powstanie uchwyt. Uformuj małą pętelkę, a końce wstążki mocno zawiąż w supeł w środku doniczki, dzięki czemu otrzymasz solidne mocowanie.Po: Teraz możesz rozkoszować się posiłkami w ogrodzie bez obawy o niezapowiedzianą wizytę niechcianych gości.

Jak odnowić meble ogrodowe?
Meble ogrodowe po okresie zimowym spędzonym w garażu przeważnie nie są w najlepszym stanie przed nadejściem lata.

 

0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz