Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Jak zbudować domek dla dzieci - EverydayMe.pl

jak-zbudowac-domek-dla-dzieci
0
Spełnijmy marzenia własnych dzieci! Przecież zbudowanie małego domku dla dzieci to nie wyższa matematyka. Dowiedz się jak to zrobić i jakich materiałów użyć.

Użyjmy wyobraźni!
Najwygodniejszym, ale najdroższym rozwiązaniem jest kupienie gotowego domku w sklepie. Taki domek natychmiast pokochają nie tylko dzieci, ale i rodzice. Jeżeli mamy okazję, czas i energię możemy podpatrzeć pomysły z gotowych magicznych kryjówek i zbudować domek dla dzieci samodzielnie.

Jakich materiałów użyć?
W praktyce można użyć wszelkich materiałów. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia i umiejętności budującego. Majsterkowicze mogą kupić gotowe, wymierzone sklejki, ale wystarczą zwykłe płyty OSB. Budowanie powinno poprzedzić dokładne planowanie - nie warto zbytnio komplikować budowli, za jej całokształt i tak odpowiada dekoracja. Dach można zrobić ze sklejki lub nawet prawdziwej dachówki, ale jakiegokolwiek materiału zdecydujemy się użyć, powinien być całkowicie wodoodporny. Nie musimy się angażować w poważne majsterkowanie. Do budowy można wykorzystać wodoodporne płótno i wytrzymałe ramy, a w wyobraźni dziecka taka kryjówka będzie nie mniej realna niż drewniany domek do zabaw. Można też wykorzystać wszystko, co znajduje się w domu i wokół niego i może nadać się do budowy trwałego domku. Stare drzwi, nieużywany płot, który kiedyś odgradzał ogród warzywny będą miały walor niepowtarzalności i ucieszą dzieci.

Przede wszystkim bezpieczeństwo!
Gdy planujemy budowę domku dla dzieci, najważniejsze jest wypełnienie jednego warunku: bezpieczeństwa. Najprościej zaplanować budowlę na ziemi, gdyż domki na drzewach wymagają dużo trudu, by zapewnić ich stabilność. Należy też uwzględnić ilość czasu, który dzieci będą chciały spędzać na zabawie w takim domku. Jeśli domek jest wystarczająco wytrzymały, efektami naszej pracy będą mogły cieszyć się kolejne dzieci. Masywne ściany zapewnią, że budowla nie zawali się nawet, gdy we wnętrzu zapanuje chaos. Przy budowie nie należy też wykorzystywać ostrych i kruchych materiałów.

Ogród czy domek do zabaw?
Oczywiście nie każdy ma możliwość postawienia domku w ogrodzie. Dzieci będą równie szczęśliwe, gdy zajmujący mało miejsca i pobudzający wyobraźnię domek stanie w ich pokoju. Można wykorzystać w tym celu naturalne materiały: najpraktyczniejszym materiałem do użycia w mieszkaniu będą tekstylia, ponieważ można je łatwo usunąć i szybko zwiększyć przestrzeń w pokoju dziecka. Przestrzeń pod łóżkiem na antresoli także nadaje się do stworzenia domku do zabaw, ale najmłodsi na pewno będą zadowoleni z kwadratowego kojca.

Liczą się szczegóły.
Mała zasłonka w kwiaty, ładny wzorek na ścianach sprawią, że dzieci jeszcze chętniej będą przebywać w domku. Warto zachęcić dzieci do pomocy przy budowaniu i urządzaniu domku. Poczują wtedy, że to ich własne miejsce. Wzorzyste specjalne tkaniny, kilka akcesoriów dla dorosłych i gotowe, można się wprowadzać! Spełnij marzenia swoich dzieci!

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie