Pomysły na letni wieczór w ogrodzie

Pomysły na letni wieczór w ogrodzie

Ciepłe sierpniowe popołudnia i wieczory to idealny czas na organizację przyjęcia w ogrodzie. Spotkanie na powietrzu sprawi, że wszyscy goście będą czuć się swobodniej i bardziej komfortowo niż w dusznym pomieszczeniu.


Aby Twoi przyjaciele przez długi czas miło wspominali wydarzenie, zastosuj kilka naszych porad:

• nie ograniczaj się do grilla, jednorazowych talerzyków i plastikowych mebli - zadbaj o atrakcyjnie nakryty stół! Nie musi to być zastawa ze szlachetnej porcelany, ale ważne żeby urok stołu zachęcał gości do biesiady. Możesz nakryć stół papierem pakowym i wykorzystać plastikowe kolorowe sztućce i różne talerzyki, które nadadzą mu barw!

• pomyśl o wyjątkowych dodatkach! Z łatwością możesz własnoręcznie wykonać lampiony z papieru, a otoczenie udekorować pływającymi w misach z wodą kwiatami!

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

• przygotuj atrakcyjnie wyglądające drinki, maczając brzegi wysokich szklanek w wodzie, a następnie otaczając je cukrem lub maleńkimi kolorowymi cukiereczkami. W towarzystwie kolorowego napoju, pięknie wyglądać będą długie kolorowe słomki!

• zachęć gości do siedzenia przy stole, układając na nich miękkie poduchy lub okrywając krzesła miękkimi, lekkimi kocykami!

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej