Pomysły na letni wieczór w ogrodzie

Pomysły na letni wieczór w ogrodzie

Ciepłe sierpniowe popołudnia i wieczory to idealny czas na organizację przyjęcia w ogrodzie. Spotkanie na powietrzu sprawi, że wszyscy goście będą czuć się swobodniej i bardziej komfortowo niż w dusznym pomieszczeniu.


Aby Twoi przyjaciele przez długi czas miło wspominali wydarzenie, zastosuj kilka naszych porad:

• nie ograniczaj się do grilla, jednorazowych talerzyków i plastikowych mebli - zadbaj o atrakcyjnie nakryty stół! Nie musi to być zastawa ze szlachetnej porcelany, ale ważne żeby urok stołu zachęcał gości do biesiady. Możesz nakryć stół papierem pakowym i wykorzystać plastikowe kolorowe sztućce i różne talerzyki, które nadadzą mu barw!

• pomyśl o wyjątkowych dodatkach! Z łatwością możesz własnoręcznie wykonać lampiony z papieru, a otoczenie udekorować pływającymi w misach z wodą kwiatami!

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

• przygotuj atrakcyjnie wyglądające drinki, maczając brzegi wysokich szklanek w wodzie, a następnie otaczając je cukrem lub maleńkimi kolorowymi cukiereczkami. W towarzystwie kolorowego napoju, pięknie wyglądać będą długie kolorowe słomki!

• zachęć gości do siedzenia przy stole, układając na nich miękkie poduchy lub okrywając krzesła miękkimi, lekkimi kocykami!

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap