Jak przygotować romantyczny piknik

Co zabrać na romantyczny piknik?

Każda para lubi spędzać popołudnia na świeżym powietrzu w malowniczej okolicy, rodziny z dziećmi lubią też pikniki. Jak urządzić romantyczny piknik?


Mądre pakowanie
By nie przerywać romantycznej wycieczki zakupami żywności i napojów, należy przygotować wszystko, co może być potrzebne. Oczywiście nie zabierzemy ze sobą całej lodówki, ale jeśli się mądrze spakujemy, wypad będzie komfortowy i przyjemny. Nie należy zabierać zbyt wielu rzeczy, ale warto wziąć solidne naczynia i akcesoria. W sprzedaży jest wiele ładnych i wygodnych koszy piknikowych, w których są już naczynia, sztućce, kieliszki, serwetki i inne małe przedmioty.

Co jeszcze jest potrzebne?
Oprócz koców i naczyń, potrzebnych będzie wiele innych przedmiotów, których zapakowanie nie przychodzi natychmiast do głowy. Koniecznie trzeba wziąć deskę do krojenia, niezbędną przy przygotowaniu posiłków. Należy też wziąć ostry nóż i papierowe ręczniki. Ręczniki nie są zbyt romantyczne, ale bardzo się przydają na pikniku. Warto zawsze wziąć worki na śmieci, bo zalegające wokół nas odpadki zrujnują całą przyjemność. Można też zabrać wykałaczki i tackę na kieliszki, żeby się nie przewracały.

Romantyczny akcent
Jeśli chcesz spędzić kilka romantycznych godzin sam na sam z partnerem pamiętaj o zabraniu dodatków, które stworzą intymną i romantyczną atmosferę. Dobrze sprawdzą się małe świeczki oraz zebrane podczas pikniku kwiaty. Warto jest zabrać kamerę, żeby upamiętnić miłe chwile. Jeśli planujesz wziąć szampana lub wino, które wymaga schłodzenia, zapakuj je w przenośną lodówkę. Zabierz też plastikowe kieliszki przypominające prawdziwe kieliszki do szampana lub wina.

Co do jedzenia?
Najlepiej zabrać jedzenie, które jest względnie łatwe w transporcie. Trudne do przenoszenia frykasy o konsystencji kremu należy zapakować w szczelne pudełko. Na piknik warto spakować owoce, zimne mięso w plastrach i kanapki. Przydadzą się pudełka na jedzenie, jeżeli resztki chcemy zabrać do domu. Woda ma podstawowe znaczenie przy organizacji pikniku. Nadaje się nie tylko do picia, ale można ją również wykorzystać do mycia różnych rzeczy.

Należy pamiętać, że za wspaniałą wycieczkę odpowiadają wrażenia i malownicze widoki.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

moja wizja pikniku to przygotowanie wszystkiego w domu tzn pudełka :) ogórki pokrojone w paseczki ,cwiartki z pomidorow lub koktajlowe jakies kanapki na jeden kęs , owoce pokrojone jabłka na osemki winogrona arbuz i ananas w kosteczke :) wszystko oczywiscie jemy widelcem no chyba ze zrobimy owocowe szaszłyki mniami :) najlepiej uzyc fantazjii i dobrze przemyslec organizacje pikniku :)

  • Zgłoś

Nie wpadłabym na to,aby wziąć deskę do krojenie - niby banał,ale sprawi, że piknik będzie udany:)

  • Zgłoś
deedee

deedee

Zgłoszone

niby rady dobre, ale bardzo mało konkretów, lista rzeczy do zabrania ogromna, i do tego ukryta w tekscie, nie można zrobić wypunktowanej listy co i jak + propozycje posiłków piknikowych? bo artykuł jest niezbyt precyzyjny...

  • Zgłoś

A na wieczór spray na komary,jakoś to wszystko wtedy ładniej wygląda!

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.