Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

6 wskazówek jak bezstresowo zorganizować przyjęcie w ogrodzie

6-wskazowek-jak-bezstresowo-zorganizowac-przyjecie-w-ogrodzie
0
Zorganizowanie przyjęcia tego lata nie musi być trudne. Począwszy od planowania po zmywanie – te przydatne wskazówki pomogą Ci (prawie) bez wysiłku zorganizować przyjęcie i pozwolą zaoszczędzić mnóstwo czasu, tak abyś mogła się równie dobrze bawić, co Twoi goście.

Jest ciepło i świeci słońce, a więc jest to świetny moment, aby zaprosić przyjaciół i rodzinę i w tak doborowym towarzystwie zjeść coś pysznego. Choć, przygotowanie każdego przyjęcia może być stresujące, nie wspominając o sprzątaniu, nie pozwól, by to zniechęciło Cię do dobrej zabawy. Te pomocne wskazówki pomogą Ci się odprężyć i tak dla odmiany dobrze się bawić na własnym przyjęciu w ogrodzie...

Samoobsługa

Zamiast zamartwiać się, czy goście na pewno mają wszystkiego pod dostatkiem, uwolnij się od tego obowiązku i przygotuj samoobsługowy bar. Naszykuj różne alkohole, a na tablicy napisz przepisy na ciekawe drinki, tak aby goście mogli je sobie sami przyrządzić. Dzięki temu Twoi goście będą mogli się też lepiej poznać. 

Wymyśl oryginalne menu

Ogólnodostępny bufet to najprostszy sposób na serwowanie jedzenia na spotkaniach z większą liczbą gości, choć menu nie zawsze musi składać się z sałatek i zimnych przekąsek. A może by tak przygotować bar z burgerami. Wystarczy, że przygotujesz różne sosy, bułki i składniki, a gdy pojawią się pierwsi goście położycie mięso na grilla. Możesz też przygotować różne rodzaje popcornu i innych słodkości i podać je w dużych miskach, tak aby goście mogli się nimi częstować. Zarówno małe i te większe dzieci z pewnością pokochają ten pomysł, a Ty nie będziesz musiała poświęcić wiele czasu na przygotowanie deseru. 

Pora na piknik 

Zaproszenia są rozesłane, a lista gości się nieustannie powiększa, lecz zanim zaczniesz czyścić pojedyncze krzesła, zamień brak krzeseł w motyw przewodni przyjęcia i stwórz w ogródku miejsce na piknik. Rozłóż koce i poduszki, tak aby goście mogli się zrelaksować i lepiej poznać. 

Kwiaty

Prostą i piękną dekoracją będą stare, szklane słoje i butelki. Ustaw je w dowolnych miejscach i włóż do nich po kilka ciętych, sezonowych kwiatów z ogródka. Ustaw różnej wysokości słoje na stołach, w łazience, a nawet wzdłuż ścieżki. Doskonale wpisze się to w klimat angielskiego podwieczorku, a jeśli przyjęcie przedłuży się do nocy, zostaw klika słojów i włóż do nich świeczki. Połóż je na stole pomiędzy kwiatami lub zrób specjalną zawieszkę z drutu i powieś je na drzewach tak, aby stworzyć klimatyczny nastrój. 

Skorzystaj z pomocy Twoich gości

Spraw, aby goście pomogli Ci przy sprzątaniu. Po pierwsze umieść kosze na śmieci zarówno w domu jak i w ogrodzie. Oznacz je odpowiednio jako śmieci niesegregowane i recykling. W ten sposób zachęcisz gości, aby na bieżąco wrzucali śmieci do pojemników. Możesz także ustawić specjalny stolik na brudne naczynia, gdzie Twoi goście będą mogli odkładać szklanki i talerze, tak abyś potem nie musiała zbierać ich po całym ogrodzie. 

Spraw, by Twoje naczynia lśniły czystością

Kiedy przychodzi czas na zmywanie naczyń, pamiętaj, by zacząć od szklanek, ponieważ te powinny być myte w najcieplejszej i najczystszej wodzie. Gorąca woda nie pozostawia smug na naczyniach, ponieważ szybciej wyparowuje, jak wyjaśnia nasz ekspert Fairy. Aby nie musieć myć czystych naczyń przed kolejnym przyjęciem, wypoleruj naczynia suchą, czystą ściereczką, kiedy będą już prawie suche. A najpiękniejsze jest to, że dzięki Fairy, wystarczy Ci jedynie kilka kropli płynu, aby pozmywać wszystkie naczynia po przyjęciu. Aby uzyskać więcej wskazówek i porad dotyczących zmywania odwiedź stronę Fairy

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie