Pomysły na zdrowe śniadanie dla dzieci do szkoły

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Paula

Paula

Zgłoszone

Moją metodą jest dużo warzyw, które nadają kolorów i smaków. Pełnoziarniste pieczywo i owoc na przegryzkę. Super sprawa. PS: a dla niegrzecznych dzieci lub męża ser tostowy w bułce z niezdjętą folią :P :)

  • Zgłoś

Bardzo ciekawy artykuł ��

  • Zgłoś
JOWITA

JOWITA

Zgłoszone

Pierwszy posiłek rano dla maluszka to bardzo ważna sprawa. Czasem nie jest łatwo go przekonać do kanapek czy kaszki na mleku. Tu mogą pomóc pełnozbożowe płatki śnadaniowe, owoce i soki, które dodatkowo dodadzą energii na cały poranek każdemu małemu śpiochowi.

  • Zgłoś

Takie śniadanko ,to nawet niejadka skusi

  • Zgłoś
markat

markat

Zgłoszone

fajny pomysł_:)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej