Wywiad z Grzegorzem Łapanowskim

Wywiad z Grzegorzem Łapanowskim

Od czego zaczęła się Twoja przygoda z gotowaniem?

Od wspólnego gotowania z moją mamą i babcią. To one pokazy mi piękno kuchni.

Pamiętam te chwile bardzo dobrze. To wspomnienie, które kojarzy mi się przede wszystkim z pachnącym bezpiecznym domem, kochającą rodziną i pysznym jedzeniem.

 

Czy pamiętasz najtrudniejszy przepis, jaki zrobiłeś? I jaki był tego efekt?

Szczerze mówiąc nie mam takich skojarzeń z gotowaniem. Generalnie lubię gotowanie i nawet jeśli coś jest trudne, to jest to dla mnie wyzwanie i swego rodzaju "frajda". Kilka dni temu filetowałem olbrzymiego dorsza, co nie było wcale łatwe. Pamiętam też pieczenie makaroników i walkę o to, by ich powierzchnia nie była spękana. Pamiętam też przygotowanie sześćdziesięciu jaj w koszulkach i szefa, który krzyczał mi wtedy się za plecami:) Prostota jest tym, co uważam w kuchni za najważniejsze. Przykład: krótko gotowana młoda włoszczyzna z pieczoną rybą i masłem ziołowym lub też dobry stek - żyć nie umierać!

 

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Powiesz kilka słów o warsztatach? Dlaczego warto wziąć w nich udział? Moim zdaniem jest to absolutnie wyjątkowe doświadczenie. W ciągu zaledwie kilku godzin pokazujemy niemal dziesięciodaniowe menu! Skonstruowane tak, aby pokazać zaskakujące połączenia smakowe oraz techniki kulinarne, które w łatwy sposób można odtworzyć później w domu. To zarazem nauka i zabawa. Mam nadzieje, że dzięki sporej różnorodności dań każdy znajdzie coś dla siebie. Sama szkoła gotowania, w której odbędą się warsztaty ma również swój niepowtarzalny industrialny urok. Dlatego też bardzo serdecznie zapraszam!

 

Za co lubisz produkty Fairy?

Za to że są wydajne i efektywne. Właśnie takie powinny być produkty stosowane w domu. Tego oczekują również profesjonaliści. Lubię je za to, że tak bardzo ułatwiają mi życie.

 

Jakieś rady dla osób startujących w konkursie?  O czym należy pamiętać mierząc się z wymagającymi przepisami?

Przede wszystkim warto wcześniej sprawdzić w Internecie, jak przygotować wybrany przepis. Porównując dziesięć przepisów jesteśmy w stanie wyciągnąć z nich najważniejsze wnioski. Bardzo przydatne są też filmiki w Internecie, bo można na nich  podejrzeć jak dania przygotowują mistrzowie. Trzymam kciuki i mam nadzieję do zobaczenia na warsztatach!Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Ja też jescze nie znam wyników kiedy będą

  • Zgłoś

czekam ze zniecierpliwieniem na wyniki konkursu. Z regulaminu wynika, że miały być wczoraj. Gdzie ich szukać ?

  • Zgłoś
obejrzyj teraz

Zajrzyj za kulisy Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang i
zobacz, jak sportowcy, ich rodziny i fani obchodzą Walentynki, dzieląc
się swoimi przesłaniem MIŁOŚCI z całym światem!

obejrzyj teraz
Udostępnij wideo

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Pokaz slajdów

Profesjonalne wskazówki stylisty gwiazd, Gabriela Samry

Gabriel Samra, stylista gwiazd, jest w Pyeongchang, gdzie udziela sportowcom profesjonalnych porad, ak wyglądać promiennie pomimo chłodu i zmiennych warunków atmosferycznych! Tutaj dzieli się swoją wiedzą na ten temat, abyś zawsze mogła wyglądać pięknie niezależnie od pogody.

zobacz wskazówki
Pokaz slajdów

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Jako P&G pragniemy budować świat, w którym każdy ma takie samo prawo do realizowania swoich marzeń i pasji, bez względu na to kim jest, skąd pochodzi, kogo kocha i jaką wiarę wyznaje. Będąc sponsorem Igrzysk Olimpijskich chcemy uhonorować wszystkie mamy, które pomagają swoim dzieciom przezwyciężać przeciwności losu i dostrzegają drzemiący w nich potencjał, bez względu na to, co sądzą i widzą inni. Wyobraźmy sobie, jak wyglądałby świat, gdybyśmy wszyscy widzieli siebie nawzajem tak, jak widzą nas nasze mamy. #MiloscPonadUprzedzenia

Udostępnij wideo
#MiloscPonadUprzedzenia

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej