Drugie śniadanie

Drugie śniadanie powinno zapewnić dzieciom energię na cały dzień!

Bez względu na to, czy jest to drugie śniadanie do szkoły czy przekąska na letnim obozie, dzieci uwielbiają jedzenie, które mogą samodzielnie rozpakować. Dlatego dołóż wszelkich starań, aby Twoje dzieci dostały to, czego potrzebują i co lubią.


1. Apetyczne, smaczne i zdrowe
Natura podpowiada nam mnóstwo sprytnych sposobów na przemycenie zdrowych produktów. Jednym z nich może być tygrysica zrobiona z pomarańczy, która jest cennym źródłem witaminy C. Dzieci, zachęcone nietypową formą przekąski, nie zauważą nawet, że pałaszują zdrowy posiłek! Dobrym pomysłem jest również wykorzystanie winogron z lukrowanymi oczami lub ozdobienie gruszki!

2. Chipsy zawsze wszystkim smakują
Miska pełna hummusu to idealne rozwiązanie na nagły głód, a dodatkowo znakomity pomysł na wzbogacenie posiłku warzywami. Marchewkę pokrojoną w słupki oraz łodyżki selera naciowego można zanurzyć w smacznym dipie! To świetny sposób na dzielenie się z przyjaciółmi, bo przecież warto się dzielić z innymi!

3. Słodkie rozmowy
Nie ma wątpliwości, że dzieci uwielbiają słodycze, dlatego warto wykorzystać okazję i połączyć je z czymś zdrowym i pożywnym. Możesz na przykład dookoła jabłka owinąć żelka w kształcie dżdżownicy. Po posiłku warto również zadbać o higienę jamy ustnej i przygotować pastę i szczoteczkę.

Ariel Liquid Main packshot
Płyn do prania Ariel
(254)

Płyn do prania Ariel

Odkryj teraz!

4. Kolorowe posiłki, czyli dzieci jedzą oczami
Dzieci uwielbiają jogurt, dlatego ciekawym pomysłem będzie zabarwienie go barwnikami spożywczymi, dzięki czemu radość z jedzenia będzie jeszcze większa..., a kolor tak łatwo nie zejdzie z języka!

5. Przyjaciele korespondencyjni
Kiedy już przygotowałaś drugie śniadanie dla dzieci, dobrym pomysłem będzie dodanie do niego drobnej niespodzianki. Nic tak skutecznie nie przywróci uśmiechu na dziecięcej buzi jak wiadomość od ukochanej mamy. Bądź kreatywna! Zapisz żart na kartoniku soku, wiersz na skórce banana lub narysuj swój portret na opakowaniu serka! (Jeżeli na ubraniach dzieci znajdziesz plamy po drugim śniadaniu, pozwól, by Ariel skutecznie się z nimi rozprawił...)

Istnieje sweter odpowiedni dla każdej figury

4 pomysły, dzięki którym odmienisz swój nienajlepszy dzień

Czy Twoja szafa jest gotowa na jesień?

Nie bój się bieli!

Które ubrania najlepiej odzwierciedlają Twoją osobowość?

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora