Co zabrać na piknik?

Co zabrać na piknik?

Pikniki i wycieczki to świetna zabawa. Na jakiś czas opuszczamy naszą okolicę, relaksujemy się i spędzamy czas razem! Świeże powietrze sprawia, że wszyscy stają się głodni, musimy więc zabrać ze sobą dużo jedzenia. Przekonasz się, że wszystkie przekąski, które przygotowałaś z dziećmi w domu, będą cieszyły się dużym powodzeniem.


Jedną z naszych najprzyjemniejszych letnich atrakcji są pikniki, których tradycja sięga kilkuset lat. Stały się popularne w Europie i na całym świecie w XX wieku. Nie ma nic lepszego od napawania się słońcem, jedzenia lodów, grania w badmintona i frisbee.

Kiedy przygotowujemy jedzenie na piknik, nie musimy poprzestawać na kanapkach, chociaż można też wymyślić je na nowo – zamiast zwykłego masła lub margaryny, zrób z dziećmi kremowy serek z przyprawami lub majonez jajeczny. Są łatwe do przyrządzenia, więc zadanie to możesz powierzyć dzieciom, kiedy dasz im składniki! Zadbaj o dodanie dużej porcji warzyw na kanapki – masz duży wybór! I nie zapomnij zapakować swoich potraw w lodówkę turystyczną, żeby uchronić je przed upałem!

Klopsiki są łatwe do przyrządzenia – dzieci mogą ulepić kule, które można później usmażyć i nadziać na pałeczki koktajlowe z papryką, ogórkiem lub serem!

Możemy przygotować bardziej wyszukane dania, jak np. małe tartletki, lekkie sałatki ze świeżymi warzywami, kawałki pizzy ze świeżym pesto i pomidorkami cherry. Dzieci mogą być naprawdę kreatywne, jeżeli chodzi o przybranie.

Nie zapomnij o deserach! Najlepiej zabrać coś, co nie będzie się lepiło, ani się nie roztopi. Przygotuj lekką sałatkę owocową, upiecz babeczki lub ciasto.

Nie zapomnij zabrać innych niezbędnych rzeczy, jak koc, plastikowe talerze i kubki (ale nie jednorazowe!), sztućce i środek odstraszający komary! A po uczcie i zabawach dzieci mogą dowiedzieć się czegoś na temat ochrony środowiska – poproś, by sprzątnęły śmieci i resztki jedzenia.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Kajsza

Kajsza

Zgłoszone

Moje ostatnie odkrycie na interesującą przekąskę dla dzieci, która idealnie by się sprawdziła również na pikniku to cheese snack. To nic innego jak ser mozzarella w formie paluszków zapakowanych pojedynczo. Zwykły ser bez konserwantów, a tym samym zdrowy a podany w taki sposób, że dziecko z przyjemnością po nią sięga, mając przy tym mnóstwo zabawy. Polecam.

  • Zgłoś
Azia1

Azia1

Zgłoszone

Najlepiej na piknik nadaje się #‎Montesnack‬‬ pychota , najlepsza z mlecznych kanapek jakie jadłam do tej pory. Dzieci zachwycone . Delikatne , puszyste , wypełnione mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Smaczna i zarówno pożywna przekąska dla każdego.

  • Zgłoś

Mleczna kanapka Monte snack świetnie się nadaje na piknik.

  • Zgłoś

Można też zabrać ze sobą mleczną kanapkę Monte Snack. Jest to delikatny biszkopt wypełniony mleczno-czekoladowym kremem. Idealny na przekaskę

  • Zgłoś

Najlepsze są chusteczki nawilżające :-)

  • Zgłoś

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.