Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Wiosna – czas porządków

Wiosna – czas porządków

0

Wiosna to doskonały czas na zmiany. Czas na gruntowne porządki – nie tylko w szafie i w szufladach. Proponujemy kilka sprawdzonych sposobów, jak najlepiej rozpocząć nowy etap w życiu – początek wiosny to doskonały moment na zmiany!

  • Zacznijmy od swojego otoczenia – spakujmy ubrania, które nie będą nam już potrzebne, zróbmy gruntowną selekcję w szafie z ubraniami i w szafce z butami. Jeśli nie nosimy jakichś rzeczy, a są one w dobrym stanie, podarujmy je znajomym lub oddajmy potrzebującym. Przejrzyjmy szafki kuchenne i pozbądźmy się przeterminowanych produktów. Zróbmy też porządki w lodówce, wyrzućmy zalegające od miesięcy kawałki sera, pleśniejący seler lub jogurt, który już dawno powinien znaleźć się w koszu
  • Oczyśćmy nasze wnętrze – wpiszmy do codziennego grafiku półgodzinne spacery po parku lub lesie. Kontakt z naturą pozwoli nam się wyciszyć i uważniej spojrzeć na budzącą się do życia przyrodę. Na łonie natury warto medytować, podziwiać różnorodność świata, zatrzymać się w biegu. Kontakt z przyrodą uporządkuje nasze myśli, zregeneruje nas, zniweluje poziom stresu i złości, napełni nas harmonią i spokojem.
  • Oczyśćmy się poprzez uprawianie sportu – wypoćmy na siłowni złość i negatywne emocje, nagromadzone podczas zimy lub ćwiczmy każdego ranka jogę.
  • Zmieńmy dietę – nasze ciało będzie nam wdzięczne, jeśli wzmocnimy je na wiosnę koktajlami warzywno-owocowymi. Toksyny z organizmu wspaniale usuwa również kasza jaglana.
  • Uporządkujmy swój rytm dnia – zamiast przesiadywania przed telewizorem lub przed ekranem komputera, wybierzmy się na spotkanie z przyjaciółmi, spędźmy czas z rodziną, urządźmy wspólne gotowanie... Zapomnijmy o swarach i troskach, pośmiejmy się, powspominajmy piękne chwile. Wspólnie spędzony czas naładuje nasze wewnętrzne baterie.

Nie pozwólmy, by zimowe lenistwo i marazm zepsuły nam najpiękniejsze wiosenne miesiące. Wpuśćmy do naszego życia świeże powietrze, przewietrzmy szafy i serca, wystawmy twarze na pierwsze nieśmiałe promienie słońca, pozwólmy się uwieść wiosennej magii.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie