Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Tajemnicze plamy? Czyszczenie wstępne może przyjść Ci z pomocą!

Dla Ciebie od Ariel
tajemnicze-plamy-czyszczenie-wstepne-moze-przyjsc-ci-z-pomoca
0
Jeżeli nie wiesz czym poplamiłaś/poplamiłeś swoje ubranie.

Czy wiesz, że 65% kobiet* pozbyłoby się swoich ulubionych ubrań z powodu plam? Na szczęście istnieją proste sposoby, dzięki którym pozbędziesz się plam ze swoich ubrań i zapewnisz im świeży wygląd na dłużej! Pocieranie lub namaczanie może pomóc przywrócić drugie życie Twoim ulubionym ubraniom - usuń plamy z koszuli lub dziecięcego kocyka - i przywróć im dawne dni świetności.

1. Pocieranie plam

Jeżeli na swoim praniu znajdziesz tajemnicze plamy, najlepiej potrzyj plamy przed praniem przy użyciu specjalnej nakrętki. Ariel płyn do prania posiada unikalną nakrętkę, która pomaga delikatnie usunąć plamy zanim ubrania włożysz do pralki - dlatego też, nie musisz już używać dodatkowych produktów. Płyn nalej do nakrętki, a następnie na plamę, równomiernie rozprowadź i delikatnie wetrzyj we włókna tkaniny. Listki nakrętki są bezlitosne dla plam, ale nie niszczą delikatnych tkanin.

Jak delikatnie usuwać plamy z ubrań.

2. Namaczanie

Kiedy zanurzasz tkaniny w wodzie z dodatkiem detergentu, aktywujesz wszystkie nowoczesne składniki (optyczne rozjaśniacze, specjalne enzymy usuwające plamy oraz środki powierzchniowo czynne), które usuwają plamy. Do namaczania możesz wykorzystać umywalkę, wannę lub bęben pralki z odpowiednią ilością wody, która pozwoli Ci zamoczyć ubrania w wodzie z możliwie najwyższą temperaturą, zgodnie z zaleceniami producenta odzieży umieszczonymi na metce. Jeżeli nie wiesz skąd wzięły się plamy na Twoich ubraniach, zacznij od namoczenia ich w zimnej wodzie, a gdy to nie pomaga, dolej ciepłą wodę. Dodaj miarkę płynu do prania Ariel. Starannie mieszaj detergent z wodą, do momentu aż się rozpuści. Następnie włóż swoje ubrania. Namaczaj przez 30 minut, a potem po prostu je wypierz. (Zawsze sprawdzaj oznaczenia dotyczące pielęgnacji ubrań umieszczone na metce przez ich producenta.)

3. Wlej odpowiednią ilość płynu do bębna pralki!

Jeżeli używasz płynu do prania z pewnością zawsze zastanawiasz się, gdzie go wlać? Nie tylko Ty masz takie wątpliwości! Większość z nas nie wie, że wlewanie płynu do dozownika w pralce może spowodować częściową utratę detergentu - dlatego też, nalanie płynu bezpośrednio do bębna pralki zdziała cuda! Po prostu napełnij nakrętkę odpowiednią ilością płynu zgodnie z informacjami dotyczącymi właściwego dozowania zamieszczonymi na butelce, a następnie nakrętkę włóż do bębna i ustaw ją po środku. Na koniec, jak zwykle wybierz odpowiedni program do prania.

Wykorzystaj proste wskazówki, dzięki którym należycie zadbasz o swoje ubrania. Zobacz nasz filmik video, aby krok po kroku nauczyć się, jak to zrobić to najlepiej!

Informacje dotyczące konsumentów zostały zgromadzone dzięki badaniom przeprowadzonym on-line na reprezentatywnej próbie 500 osób w każdym z następujących krajów: na Węgrzech, w Rumunii, Czechach, Turcji, Rosji, Bułgarii oraz Serbii. Badanie zostało zlecone przez dział P&G Fabric Care dla marki Ariel, a przeprowadzone przez KAGRAs Toluna w okresie od 11-18 czerwca 2016

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie