Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Siła zwierząt!

sila-zwierzat
0
Uroczy szczeniaczek, nieporadnie biegający po domu, wywołuje uśmiech na twarzy. Dzięki niemu, w domu panuje beztroska, radosna atmosfera. Widok witającej nas w progu skaczącej puchatej kulki, po prostu nas rozczula (nawet jeśli cieszy się na nasz widok tylko dlatego, że jest głodna). Jednak zapach naszych pupili nie zawsze jest już tak uroczy i wzruszający… Czy jest zatem jakiś sposób, który pomoże okiełznać nieprzyjemną woń? Właściciele zwierząt często obawiają się odświeżaczy powietrza ze względu na chemikalia, które mogą osadzać się na meblach i podłogach. W 1998 roku na ratunek przyszła im marka Febreze (Ambi Pur). Teraz, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii OdourClear, może się ona poszczycić nową kolekcją odświeżaczy powietrza, która skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy zwierząt unoszące się w powietrzu i jest równie bezpieczna, co standardowa formuła Ambi Pur!

Każdy właściciel zwierzaka doskonale wie, że sprzątanie po nim bywa męczące i nieprzyjemne. Często jest tak, że bez względu na to ile byśmy nie odkurzali, szorowali i myli, zapach zwierząt jest po prostu niemożliwy do usunięcia. My mamy jednak na to skuteczny sposób. Wypróbuj nowy odświeżacz Ambi Pur klasy premium, który bezpiecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy zwierząt, nawet tam, gdzie inne produkty sobie nie radzą. Ambi Pur z technologią OdourClear może być z powodzeniem stosowany w obecności zwierząt i w miejscach, z którymi nasi pupile mają styczność. Możesz więc bez obaw rozpylić odświeżacz do tkanin Ambi Pur na posłaniu swojego pupila, jego ulubionym fotelu, czy w pobliżu miski. Ma więcej składników eliminujących nieprzyjemne zapachy, a przy tym jego formuła jest równie bezpieczna, co standardowa formuła Ambi Pur. Zarówno Ty, Twoi goście, jak i Twoje zwierzaki możecie wreszcie odetchnąć świeżością.

Walka z nieprzyjemnymi zapachami może odbywać się na wielu poziomach. Co prawda nie jesteśmy w stanie pomóc Ci przy sprzątaniu zabawek, ale możemy pomóc Ci w eliminacji nieprzyjemnych aromatów. Włóż do kontaktu elektryczny odświeżacz powietrza Ambi Pur 3volution z technologią OdourClear, np. w pobliżu klatki chomika. W ten sposób pozbędziesz się charakterystycznego zapachu swojego ulubieńca i zaoszczędzisz sobie sporo czasu i nerwów testując inne produkty, które zwykle maskują nieprzyjemne zapachy, zamiast eliminować je u źródła.

Bez względu na porę roku i pogodę, od czasu do czasu musimy rozprostować kości, wyjść z dziećmi na spacer i wyprowadzić psa. Nie chcemy przy tym, by nieprzyjemne zapachy wpadły do nas z wizytą. Bez obaw! Dzięki technologii OdourClear, odświeżacze Ambi Pur dadzą Ci fory i zdziałają prawdziwe cuda w Twoim domu. Zapomnij o nieprzyjemnym zapachu swojego czworonożnego przyjaciela. Po prostu użyj Ambi Pur i ciesz się wolnym czasem spędzonym w towarzystwie najbliższych, w otoczeniu pięknych aromatów.

Oto prawdziwy powiew świeżości.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie