Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Proste sposoby, aby Twój dom stał się ciepły i przytulny

Image
0
Nie ma jak w domu… Jednak, by stworzyć niepowtarzalną atmosferę, warto zadbać o kilka szczegółów. Zapach, dekoracje, kolory, meble – to wszystko sprawia, że dom wydaje się przytulny i z przyjemnością spędza się w nim czas. Poniżej znajdziesz kilka prostych pomysłów, dzięki którym wyczarujesz wspaniały klimat.

ZAPACH

Piękne zapachy przynoszą ukojenie, uspokajają i poprawiają nastrój. Ustaw na regałach świece zapachowe i nie zapomnij o pozostawieniu elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur 3Volution w każdym pomieszczeniu.

PAMIĄTKI

Jeśli należysz do osób, które kolekcjonują pamiątki z podróży, koniecznie wyeksponuj je w swoim domu. Możesz kupić duże, szklane słoje, przykleić na nich etykiety z nazwami miejsc, w których byłaś i wypełnić je biletami, muszelkami, kamykami, lokalną walutą, etc.

ŚWIATŁO

Doceń moc światła i stwórz w swoim domu przytulną atmosferę. Zainstaluj przełączniki regulujące natężenie oświetlenia. Dzięki temu będziesz mogła „bawić się” światłem w zależności od pory dnia i pory roku. Przyjrzyj się też żarówkom. Zwykłe emitują cieplejszy odcień, niż żarówki LED, a halogeny cechuje światło zimne. Żarówki oznaczone symbolem 2700 K stworzą ciepłą, delikatną iluminację.

DRZWI WEJŚCIOWE

Odśwież je przemalowując na nowy kolor – może to być elegancki brąz, odcień błękitu lub odważna czerwień. Sam kolor jednak nie wystarczy. Brud, pajęczyny, piasek i błoto wokół wejścia mogą zrujnować efekt. Zadbaj o to. Na koniec postaw przy drzwiach donice z lawendą, jaśminem lub różami, które nie tylko pięknie wyglądają, ale też cudownie pachną.

KSIĄŻKI

To także doskonały element dekoracyjny. Ułóż książki z tej samej serii jedna na drugiej i połóż je na stole w jadalni. Na nich ustaw duży wazon z kwiatami. Możesz także postawić niewielki regał o szerokości łóżka u jego podstawy i wypełnić go książkami. W ten sposób stworzysz efektowną skrzynię, na której można usiąść i przeczytać ulubioną lekturę.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie