Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

Proste sposoby, aby Twój dom stał się ciepły i przytulny

Image
0
Nie ma jak w domu… Jednak, by stworzyć niepowtarzalną atmosferę, warto zadbać o kilka szczegółów. Zapach, dekoracje, kolory, meble – to wszystko sprawia, że dom wydaje się przytulny i z przyjemnością spędza się w nim czas. Poniżej znajdziesz kilka prostych pomysłów, dzięki którym wyczarujesz wspaniały klimat.

ZAPACH

Piękne zapachy przynoszą ukojenie, uspokajają i poprawiają nastrój. Ustaw na regałach świece zapachowe i nie zapomnij o pozostawieniu elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur 3Volution w każdym pomieszczeniu.

PAMIĄTKI

Jeśli należysz do osób, które kolekcjonują pamiątki z podróży, koniecznie wyeksponuj je w swoim domu. Możesz kupić duże, szklane słoje, przykleić na nich etykiety z nazwami miejsc, w których byłaś i wypełnić je biletami, muszelkami, kamykami, lokalną walutą, etc.

ŚWIATŁO

Doceń moc światła i stwórz w swoim domu przytulną atmosferę. Zainstaluj przełączniki regulujące natężenie oświetlenia. Dzięki temu będziesz mogła „bawić się” światłem w zależności od pory dnia i pory roku. Przyjrzyj się też żarówkom. Zwykłe emitują cieplejszy odcień, niż żarówki LED, a halogeny cechuje światło zimne. Żarówki oznaczone symbolem 2700 K stworzą ciepłą, delikatną iluminację.

DRZWI WEJŚCIOWE

Odśwież je przemalowując na nowy kolor – może to być elegancki brąz, odcień błękitu lub odważna czerwień. Sam kolor jednak nie wystarczy. Brud, pajęczyny, piasek i błoto wokół wejścia mogą zrujnować efekt. Zadbaj o to. Na koniec postaw przy drzwiach donice z lawendą, jaśminem lub różami, które nie tylko pięknie wyglądają, ale też cudownie pachną.

KSIĄŻKI

To także doskonały element dekoracyjny. Ułóż książki z tej samej serii jedna na drugiej i połóż je na stole w jadalni. Na nich ustaw duży wazon z kwiatami. Możesz także postawić niewielki regał o szerokości łóżka u jego podstawy i wypełnić go książkami. W ten sposób stworzysz efektowną skrzynię, na której można usiąść i przeczytać ulubioną lekturę.

0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz